Gigabyte P750GM 750W 80+ Gold modüler güç kaynagi ₺499

İç yapısını bilmiyorum ama kapasitörü falan Japon malıydı diye hatırlıyorum. 499 TL'ye 750W 80+ Gold üstüne full moduler ve güvenilir bir marka düşüncesi gelince hiç fena durmuyor. Hatta ben de alacağım gibi duruyor, malzemesi vs. belli. Hem inceleme de yapabilirim.

İç yapısını bilmiyorum ama kapasitörü falan Japon malıydı diye hatırlıyorum. 499 TL'ye 750W 80+ Gold üstüne full moduler ve güvenilir bir marka düşüncesi gelince hiç fena durmuyor. Hatta ben de alacağım gibi duruyor, malzemesi vs. belli. Hem inceleme de yapabilirim.
Hocam yabancı incelemelerinde pek hayırlı konuşmamışlar. Ancak yüksek yüklerde zorlanarak olmuş bu sıkıntılar. Normal kullanıcının mütevazi sistemleri için sorun olmaz belki ama üst seviye donanımlar için pek önermem. Ben de bu modeli eski sattığım 5600X'li ve 3070'li sistemimde kullanmıştım. Herhangi bir sorun yoktu ama paylaşılan veriler biraz tereddütte bırakıyor insanı. Bilginize...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı