Gigabyte RTX 2060 nasıldır?

mertbektas12

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda ben de bu modeli alacağım. Birkaç arkadaşıma da tavsiye ettim. Fan yapısı olarak soğutma problemi yaşatmaz. Bloğu biraz ufak ancak RTX 2060, fazla ısınan bir model değil. Tek fanlı muadillerine göre çok daha iyi bir alternatif olacaktır.

Arkadaşlar RTX 2060 ile ilgili bir çok video mevcut ama Gigabyte ile ilgili Türkçe YouTube kaynağına denk gelmedim. Sizce bu ekran kartı uzun süre taşıyabilir mi?
Alınabilecek bir model. İnceleme videosu var. Özet geçmem gerekirse boşta 49 derece, stok ayarlar stres testinde 79 derecede dolaşıyor. Fanlarıda hafif sesli. Kasanızda düzgün havalandırma varsa 75 derece civarlarında çalışır büyük ihtimal.

Arkadaşlar RTX 2060 ile ilgili bir çok video mevcut ama Gigabyte ile ilgili Türkçe YouTube kaynağına denk gelmedim. Sizce bu ekran kartı uzun süre taşıyabilir mi?
Ekran kartını tek olarak alacaksanız Hepsiburada sitesinde aynı fiyata Rog Strix RTX 2060 var. Bu kart hazır bir sistemin içindeyse 78 derecelerde gezen bir kart. Çok serin denemez ama ısınma sorunu yok. Alınabilir.

Ekran kartını tek olarak alacaksanız Hepsiburada sitesinde aynı fiyata Rog Strix RTX 2060 var. Bu kart hazır bir sistemin içindeyse 78 derecelerde gezen bir kart. Çok serin denemez ama ısınma sorunu yok. Alınabilir.
Hepsiburada da satılan ürünlere güvenilebilir mi ? Ben tam emin olamıyorum farklı satıcılar olduğundan dolayı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı