Gigabyte RTX 2080 Super model önerisi

ksn

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar yurt dışındayım. RTX 2080 Super modeller piyasaya çıktı ama burada MSİ, ASUS marka kartlar stoklarda hala yok. Yaklaşık 20 gündür bilgisayarım yok. Şuan piyasada olan Gigabyte modelleri mevcut. Gigabyte marka alsam sorun olur mu?
Yoksa MSİ, ASUS modellerin piyasaya çıkmasınımı bekleyim?

Şuan piyasada olan 2 model:

Gigabyte RTX 2080 Super Gaming OC

Gigabyte RTX 2080 Super Aorus

Fiyatlar aynı hocam. ASUS pahalı biraz. Stok da sadece Gigabyte modelleri var.
Ben baktım da AORUS modeli 6500, Gaming OC modeli ise 6100 TL idi. Aradaki çekirdek hızı farkı sadece 15 MHz ki siz bunu kendiniz de yapabilirsiniz MSI Afterburner ile. Ekran kartı alırken önemli olan GPU, hangi marka hangi model daha ucuzsa onu tercih edin.

@ksn

Şüphen olmasın. Fabrika çıkışlı bir aksilik olmadıktan sonra sorun yaşamazsın.
Teşekkürler hocam. Boşu boşuna bekliyorum bende.
Ben baktım da AORUS modeli 6500, Gaming OC modeli ise 6100 TL idi. Aradaki çekirdek hızı farkı sadece 15 MHz ki siz bunu kendiniz de yapabilirsiniz MSI Afterburner ile. Ekran kartı alırken önemli olan GPU, hangi marka hangi model daha ucuzsa onu tercih edin.
Aynen arada fark yok hocam. Teşekkürler.

Daha yüksek seviye modellerde daha iyi soğutma oluyor ve daha sessiz çalışıyorlar. Aradaki fark çekirdek hızlarından ibaret değil.

Ben aradaki fark kabul edilebilir düzeyde olduğunda üst modelin alınması taraftarıyım. Aradaki fiyat farkı %10'u geçmemeli. Burada ikisi de aynı fiyatta olduğuna göre kesinlike Aorus modeli.

Daha yüksek seviye modellerde daha iyi soğutma oluyor ve daha sessiz çalışıyorlar. Aradaki fark çekirdek hızlarından ibaret değil.

Ben aradaki fark kabul edilebilir düzeyde olduğunda üst modelin alınması taraftarıyım. Aradaki fiyat farkı %10'u geçmemeli. Burada ikisi de aynı fiyatta olduğuna göre kesinlike Aorus modeli.
Sende Steam var mı? LG 27GL850 hakkında birkaç bilgi vereceğim. LG'yi aradım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı