Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC alınır mı?

Bütçe
3100
Bazı sürücü problemleri mevcut. Uğraşıp sende düzgün çalışan sürücüyü bulman gerek. Yok uğraşamam dersen RTX 2060 al. Tabi aynı paraya daha düşük performans almayıda kabul ediyorsan.

Bence alınır. 2070S'den daha iyi bir kart. Sürücü problemleri çözüldü diyorlar.
5700 XT 2070 SUPER'den iyi değil.

Sürücü yönüyle 2070 SUPER fark atar.
TDP yönünden daha başarılı.
Performans konusunda çoğunlukla daha iyi.
İyi soğutmalı iki kartın arasında fiyat farkı çok fazla ama. Bunu da göz önünde bulundurmak gerek tabi ki.

Dostum alma diyenlere bakma. Youtube da "RX 5700XT stabil kullanım" başlığı altında bir sürü video var. 5 dakikalık bir takım ayarlar ile stabil bir şekilde kullanılıyor. Sen şimdiden yerini al, 2 sene sonra 2080 ile kıyas edilecek o kart.
Aman diyim alma , bende var bin pişmanım siyah ekran yiyorum oyunlarda.
Çözüldü o sorunlar. Araştır.
Ha bu arada modeli ile ilgili aklında soru işaretleri varsa, olmasın. En iyi modellerden birisidir o.

Dostum alma diyenlere bakma. Youtube da "RX 5700XT stabil kullanım" başlığı altında bir sürü video var. 5 dakikalık bir takım ayarlar ile stabil bir şekilde kullanılıyor. Sen şimdiden yerini al, 2 sene sonra 2080 ile kıyas edilecek o kart.

Çözüldü o sorunlar. Araştır.
Ha bu arada modeli ile ilgili aklında soru işaretleri varsa, olmasın. En iyi modellerden birisidir o.
Kardeşim nerde çözüldü göster bakayım kart bende bak fotografını atıcam şimdi telefondan girip.

Dosya Ekleri

• IMG_20200224_194552.jpg
    IMG_20200224_194552.jpg
    567,8 KB · Görüntüleme: 147
  • IMG_20200224_194623.jpg
    IMG_20200224_194623.jpg
    484,3 KB · Görüntüleme: 139
Alınır, fiyatı çok iyi kaçırılmamalı bence. Kartın sıcaklık değerleri de gayet iyi. Sadece sürücü sorunları var onun da çözümleri var.
DDU ile yaptım amdnin kendi yazılımı ile yaptım siyah ekran gene alıyorum :)
19.9.2'de de mi devam ediyor sorun? Bu işe yarar belki;

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı