Gigabyte Seri No Garanti Öğrenme

Queph

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, elimde Gigabyte GTX 1660 Ti ekran kartı var ama bu kartın faturası falan yok. Üzerindeki seri no üzerinden satın alındığı mağazayı veya garantisi var mı yok mu öğrenebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam baktım fakat Gigabyte nin seri no dan garanti sorgulama hizmeti yok gibi. Normalde bazı firmelarda bu hizmet var. Asus Msi .. tarzında. Ama gigabyte nin bu hizmeti yok ya da ben bulamadım. Bence madem faturanız yok markanın destek biriminin numarasını arayarak yada mail ile ulaşarak garanti durumunu sorgulayın derim.

Sanırım yetkili servisi Arena bilgisayar. Buradan öğrenebilirsin; cercev-e.com | arena
Hocam baktım fakat Gigabyte nin seri no dan garanti sorgulama hizmeti yok gibi. Normalde bazı firmelarda bu hizmet var. Asus Msi .. tarzında. Ama gigabyte nin bu hizmeti yok ya da ben bulamadım. Bence madem faturanız yok markanın destek biriminin numarasını arayarak yada mail ile ulaşarak garanti durumunu sorgulayın derim.
Endeks Bilişime ve Arena'ya sorgulattım bir şey çıkmadı. İtopya'ya ve Gigabyte'ye mail attım bakalım. İlginiz için teşekkürler.

konuyu hortlatıcam ama Benimde aorus ekran kartım var ve hiçbir yerden çıkmıyor garantisi sadece ürün kaydı görünüyor.Faturayı bulamıyorum.Çözüm buldunuzmu acaba

Geri
Yukarı