Gigabyte stock termal macun vs. Artics MX-4

Kasanın yan kapağı ve ön paneli çıkarıp undervolt yapıp, fan hızını 90a aldığımda 60 derecenin altına indirebilmeyi başardım. Ancak daha geçerli ve uygulanabilir çözümler istiyorum. Sınırları zorlayıp yükte 58 gördüysem kullanılabilir yöntemlerle 65'lere kadar düşürebileceğime inanıyorum. Kyrounaut gibi macunlar çok pahalı. MX-4 fiyatının en iyisi. Hatta kendisinden pahalı macunlardan bile iyi olabiliyor.
Aynen hocam MX-4 zaten gramaj olarak fiyatına bakınca gramı 25 lira civarına denk geliyor ki diğer macunların yanında bedava oluyor o performansa karşılık. Nasıl olsa kartın garanti bozulma gibi bir derdi yok alın sürün verdiğiniz paraya ve emeğe değecektir.
Macun sürmeden önce işlemcinin ve bloğun temas ettiği kısımları olabildiğince güzelce temizleyin, mümkünse izopropil alkol ile.

Aynen hocam MX-4 zaten gramaj olarak fiyatına bakınca gramı 25 lira civarına denk geliyor ki diğer macunların yanında bedava oluyor o performansa karşılık. Nasıl olsa kartın garanti bozulma gibi bir derdi yok alın sürün verdiğiniz paraya ve emeğe değecektir.
Macun sürmeden önce işlemcinin ve bloğun temas ettiği kısımları olabildiğince güzelce temizleyin, mümkünse izopropil alkol ile.
Hocam peki eski termal macunu çok iyi temizleyemezsem, kıyıda köşede biraz kalırsa ne olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı