GigaFiber ne zaman aktifleşir?

Sevgili @500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku
Bugün binama GigaFiber kutusu takıldı, acaba ne zaman kullanmaya başlayabilirim?
(Aktif müşterinizim)

Teşekkürler.
Merhabalar, aktif müşterilerimizin dönüşümü en kısa sürede gerçekleştiriliyor. Net bir süre vermem doğru olmaz. Şimdiden keyifli kullanımlar 🚀
2021 yılı planlamasında Kocaeli'de yer alıyor dediniz. Benim ikamet ettiğim adresimi de aldınız. Kocaeli'nin tüm bölgelerine gelecek mi ? @500498
Merhabalar, bu bölge planlara eklendi. Hangi ilçelerde ve ne zaman dönüşüm gerçekleştirileceğine ilgili ekipler karar verecek.

Bugün binama GigaFiber kutusu takıldı, acaba ne zaman kullanmaya başlayabilirim?
(Aktif müşterinizim)

TeşekkürleR

(Aktif müşterinizim)

Teşekkürler.
Merhaba hayırlısı olsun kutuyu başvurudan kaç gün sonra gelip taktılar paylaşırmısınız

Bugün takıldı demiştiniz bina için kendileri mi gelip taktılar. Yoksa siz mi başvurumu yaptınız takılması için sokağımda kablo var ama binaya çekmediler yan tarafta boş binaya kutu takmışlar bizim apartman ful internet kullanıyor bizde kutu yok bugün 8.gün fiber ekipleri sizi arıyacaktan başka bir şey denmiyor

Bugün takıldı demiştiniz bina için kendileri mi gelip taktılar. Yoksa siz mi başvurumu yaptınız takılması için sokağımda kablo var ama binaya çekmediler yan tarafta boş binaya kutu takmışlar bizim apartman ful internet kullanıyor bizde kutu yok bugün 8.gün fiber ekipleri sizi arıyacaktan başka bir şey denmiyor
dün takıldı benim binama, aktifleşmedi.
Eğer aktifleşirse burayı güncellerim. Bana da sizin bir şey yapmanız yok gelip aktifleştirecek ekiplerimiz dendi.

dün takıldı benim binama, aktifleşmedi.
Eğer aktifleşirse burayı güncellerim. Bana da sizin bir şey yapmanız yok gelip aktifleştirecek ekiplerimiz dendi.
GÜNCELLEME:
Bugün itibariyle sistemde gigafiber gözüküyor, ve dönüşümü talep ettim.
Kardeş ne şanslısın. Benim bulunduğum yerde normal fiber bile yok daha.
Bende direkt VDSL2'den gigafibere geçeceğim.
Yıllarda Türk Telekom'a yalvardıktan sonra TürkNet getirdi sağ olsun.

GÜNCELLEME:
Bugün itibariyle sistemde gigafiber gözüküyor, ve dönüşümü talep ettim.

Bende direkt VDSL2'den gigafibere geçeceğim.
Yıllarda Türk Telekom'a yalvardıktan sonra TürkNet getirdi sağ olsun.
Valla bize de planlamamız içinde varsınız dendi halen bekliyoruz. İnşallah bize de nasip olur. Diyorum ya fiber bile kullanamadım direkt Gigafiber'e geçersem mükemmel birşey olur herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı