GigaFiber'i nasıl çağırabilirim?

ezuer

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: RX 6600
İşlemci: Ryzen 5 5500
RAM: Kingston HyperX Fury 1x16 GB
Anakart: Gigabyte A320M-H
PSU: NZXT C550
SSD: Samsung 970 EVO Plus 1 TB
SSD2: Patriot P210 256 GB
HDD: Seagate Barracuda 1 TB
Selam dostlar. GigaFiber'i çağırmam için site yöneticisine söylemem mi gerekiyor?

Hocam genel olarak belli bir abone taahhütünde bulunduğunuzda yaygın operatör getiriyor. Fakat Turknet gibi yerlerden de şansınızı deneyebilirsiniz. Örneğin 25 abone hazır gibisinde bir şey derseniz firma çok hızlı bir çalışmayla getirecektir. Fakat şöyle bir durum var. Yapılırken taahhüt imzalatıyorlar. Eski oturduğum mahallede ben taşındıktan sonra bu şekilde getirmişlerdi.

Geh Fibu Fibu Fibu...

TurkNet'in yatırım yapılacak alan olarak sizin bölgenizi seçmesi gerekiyor.

Evet bu durum da var.

Hocam genel olarak belli bir abone taahhütünde bulunduğunuzda yaygın operatör getiriyor. Fakat Turknet gibi yerlerden de şansınızı deneyebilirsiniz. Örneğin 25 abone hazır gibisinde bir şey derseniz firma çok hızlı bir çalışmayla getirecektir. Fakat şöyle bir durum var. Yapılırken taahhüt imzalatıyorlar. Eski oturduğum mahallede ben taşındıktan sonra bu şekilde getirmişlerdi.
Getirmesi ücretsiz mi?

Hocam taahhüt imzalıyor muyuz? İmzalıyorsak kaç aylık?
Hocam ben GigaFiber'de taahhüt imzalandığını hiç görmedim.

Öncelikle İzmir ve Ankara için başvuru yapabiliyorsunuz. Yakında Ankara da eklenecek bu duruma.

Bir de sitede ne kadar çok hane varsa, gelmesi o kadar kolay olur. Mesela bir arkadaş başvurmuştu. 2000 daire vardı. Bazısı da site olmamasına rağmen, GigaFiber gelmişti. Şans işi tamamiyle.

Hocam ben GigaFiber'de taahhüt imzalandığını hiç görmedim.

Öncelikle İzmir ve Ankara için başvuru yapabiliyorsunuz. Yakında Ankara da eklenecek bu duruma.

Bir de sitede ne kadar çok hane varsa, gelmesi o kadar kolay olur. Mesela bir arkadaş başvurmuştu. 2000 daire vardı. Bazısı da site olmamasına rağmen, GigaFiber gelmişti. Şans işi tamamiyle.

Ben İstanbul'dayım GigaFiber'i tamamen ücretsiz getirebilir miyim? Az da şansım olursa.

Ben İstanbul'dayım GigaFiber'i tamamen ücretsiz getirebilir miyim? Az da şansım olursa.
Ücretsiz getiriyorlar zaten.
Tortue'nin attığı site sakini dilekçesini doldurup, atarsan TurkNet'e onlar olumlu/olumsuz bakarlar. Ama olumlu olsa dahi gelecek sene içinde planlama bölümünde yer alacağınızı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı