Girdiğim oyunlar ve ara sıra Google bile çöküyor

Cevik6

Centipat
Yeni bir laptop aldım ve direkt oyun indirip oynamaya başladım ara sıra donmalar oluyordu. (bilgisayarlarla alakalı pek çok şey bilmiyorum) Görev yöneticisini açtığımda diskin %100 olduğunu gördüm ve YouTube'dan halletim. O gün PC'de oyun oynamadım çünkü Windows 10 güncelledim. Sabah laptopa oturduğumda oyunlara giriyordum, 10 saniye sonra çöküyor. Driver'la alakalıdır dedim, Driver'i silip bir daha yükledim, oyunlara hala giremiyor, Google bile çöküyorç Lütfen yardım edin.

Laptop özellikler:

GeForce 920MX

Intel i5

4 GB RAM

Windows 10 64 Bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir laptop aldım ve direkt oyun indirip oynamaya başladım ara sıra donmalar oluyordu. (bilgisayarlarla alakalı pek çok şey bilmiyorum) Görev yöneticisini açtığımda diskin %100 olduğunu gördüm ve YouTube'dan halletim. O gün PC'de oyun oynamadım çünkü Windows 10 güncelledim. Sabah laptopa oturduğumda oyunlara giriyordum, 10 saniye sonra çöküyor. Driver'la alakalıdır dedim, Driver'i silip bir daha yükledim, oyunlara hala giremiyor, Google bile çöküyorç Lütfen yardım edin.

Laptop özellikler:

GeForce 920MX

Intel i5

4 GB RAM

Windows 10 64 Bit
Nasıl bir çökme bu acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı