Girdiğim sitelerde kaynak kodları gözüküyor

eXsann

Centipat
Girdiğim sitelerde sitenin alt kısımlarında veya sitenin tamamında kaynak kodlar gözüküyor.
Örneğin Riot Games sitesine girdiğimde içerikler gözüküyor fakat sitenin en alt kısmında kodlar gözüküyor.
Aynı şekilde Riot Games'in giriş yapma sayfasına girince hiç içerik gözükmüyor sadece kod gözüküyor bu sorunu sadece bu sitede değil girdiğim çoğu sitede görüyorum hatta site olmasına bile gerek yok Steam uygulamasında girdiğimde de aynı sorun var ve yine bu sorundan mı kaynaklanıyor bilmem ama(büyük ihtimale bu sorundan)
Steam'e tarayıcı üzerinden giriş yapamıyorum Steam uygulaması üzerinden de pazar, profilim gibi bazı sayfaları görüntülemede sorun yaşıyorum ve bu şekilde çoğu siteye girişte kayıt olmada oturum açmak da sorun yaşıyorum bilgisi olan var mı?

Opera Anlık Görüntü_2020-04-29_133513_www.riotgames.com.png
Opera Anlık Görüntü_2020-04-29_133547_auth.riotgames.com.png
AdsızAAA.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürekli yapıyorum zaten fakat bu sorun düzelmiyo başka tarayıcıya geçtim düzelmedi,modeme reset attım düzelmedi,lan kablosunun yerini değiştirdim düzelmedi.Bu hata yüzünden sitelere girişte zorlanıyorum steam mağazada fotoğraflar falan gözükmüyor.
Çerezler ve Önbellek temizliği yapın.

Geri
Yukarı