Girdikten sonra otomatik dosya indiren siteden virüs bulaşmış mıdır?

Chx0s

Decapat
Daha fazla  
Bir tane siteye girdiğimde benim iznim olmadan yeni sayfa açıp bir şey indirdi, sildim ve şu an .passwrod1234 diye bir ZIP dosyası indirmişti, hiç açmadan sildim. Virüs falan bulaşır mı?

Açmadan sildiyseniz büyük ihtimal bir sorun olmaz ancak Kaspersky veya Malwarebytes ile bir tarama yapmanızı öneririm.

Aynısı başıma gelmişti Kaspersky Total Security yüklü olmasına rağmen 3 dosya inmişti ikisini engellemisti ama 1'i inmişti klavyenin ışıkları değişiyor ses kendi kendine açılıp kapanıyordu McAfee yüklemiştim silmişti tavsiyem iyi bir virüs programı indirip tam tarama yapmanız.

Aynısı başıma gelmişti Kaspersky Total Security yüklü olmasına rağmen 3 dosya inmişti ikisini engellemisti ama 1'i inmişti klavyenin ışıkları değişiyor ses kendi kendine açılıp kapanıyordu McAfee yüklemiştim silmişti tavsiyem iyi bir virüs programı indirip tam tarama yapmanız.
Kaspersky McAfee'den daha iyi bir antivirüs. Bunun Kaspersky ile bir alakası yok.

Açmadıysanız bulaşma ihtimali çok düşük. Yine de bir antivirüs ile taratmakta fayda var. Keza şu an bilgisayar normal çalışıyorsa bile arkada mining veya keylogger virüsü olabilir. Taratın.

Kaspersky McAfee'den daha iyi bir antivirüs. Bunun Kaspersky ile bir alakası yok.

Açmadıysanız bulaşma ihtimali çok düşük. Yine de bir antivirüs ile taratmakta fayda var. Keza şu an bilgisayar normal çalışıyorsa bile arkada mining veya keylogger virüsü olabilir. Taratın.

Taramada çıkmamıştı sonra tavsiye üzerine McAfee indirip silmiştim Kaspersky ile iyi anılarım olmadı.

Taramada çıkmamıştı sonra tavsiye üzerine McAfee indirip silmiştim Kaspersky ile iyi anılarım olmadı.
Lisanslı Kaspersky kullanıyorum bir kere bile virüs bulaşamadı. Yeri geldi Mining virüsü Adware Spyware RAT bile engelledi. Free versiyonu kullanmadım ama yine öven var nasıl taratmada çıkmamış anlamadım.

Lisanslı Kaspersky kullanıyorum bir kere bile virüs bulaşamadı. Yeri geldi mining virüsü adware spyware RAT bile engelledi. Free versiyonu kullanmadım ama yine öven var nasıl taratmada çıkmamış anlamadım.

Öyle her virüsü durduruyordu ilk başlarda saçma bir virüsü durduramamıştı şu an nasıl Kaspersky bilmiyorum ama denemekte fayda var arkadaş taratsın birkaç virüs programıyla.

Bedava olan hangi antivirüs programını önerirsiniz işim bitince silerim.

Ya hocam ESET iyidir Malwarebytes iyidir McAfee paralı ama 30 gün denemesi var Kaspersky fikrimi söyledim ama siz yine bir taratın.

Sorun olmaz, muhtemelen WinRAR üzerinden script çalıştırmak için yapılmış bir zararlı, sildiğinize göre sorun yok.

Geri
Yukarı