Giresun HP laptop anakart tamiri yapan yerler

Furkan_Can

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523230954
Selam dostlar uzun uğraşlar ve laptopumu servise göndermem sonucu anakartımın arızalı olduğunu öğrendim. HP Pavilion 15-CB008nt model laptop kullanıyorum. 90D isimli bir hata ile karşılaştım ve bilgisayarımı daha açamadım. BIOS ve UEFI güncellemesi sonucunda bilgisayar açılırken hata gelmeden önce F2 ile UEFI'ye girip, sonra çıkış yapınca bilgisayar açılıyor. Şu an bozuk laptoptan yazıyorum anlayacağınız. Ek olarak anakartım şu an ekran kartımı görmüyor (aygıt yöneticisinde ekran kartım görünmüyor, gizli de değil). Servis anakartımı komple değiştirmek istedi ve benden 4000 küsur ₺ istedi. Onay vermedim çünkü çok pahalıydı. Bulunduğum il Giresun ve burada pek bilgili tamirci bulamıyorum. Bu yüzden İstanbul'a ya da herhangi bir ile anakart tamiri için laptopumu göndermek istiyorum (araştırmalarım sonucu anakartta ufak tefek bir hatanın da buna neden olabileceği bilgisini edindim). Şimdi size sorum şu, parça çalmadan etmeden anakartıma bakıp tamir edilip edilemeyeceğini vs bana bildirecek gerekirse de tamir edebilecek bir anakart tamircisi arıyorum. İlinizde bildiğiz ya da başka bir ilde güvenilir olduğunu bildiğiniz bir firma ya bilgisayarcı falan varsa laptopumu kargolamak istiyorum. Yardımcı olacak arkadaşları yorumlara bekliyorum, herkese iyi forumlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı