Giresun'da sokakta yürürken tacize uğradım

Geçmiş olsun, ben olsam pek korkmazdım devam ederse 2 kere uyarırdım devam ederse kavgaya doğru giderse(sürprizbozanda :))

Kol kaslarımın tadına bakmak istiyor.

Merhabalar bugün bozuk telefonumu tamirciden almak için çarşıya gittim. Biraz yemek yedim ve parti binamıza uğradım, başkanımızla konuştum ve rozetimi aldım. Meydana doğru iniyorum meydana indiğimde aşı olacaktım. Randevu alamadım. Neyse, telefoncuya doğru ilerledim telefoncu abiye "abi telefonum hazır mı?" dedim "arızayı bulamadım kardeşim başka bir zaman gel" dedi. Neyse, moralimi bozmadım ara sokağa girerek sahil yoluna çıktım. Vatan'a girdim birkaç abiyle bilgisayar baktım Vatan'dan çıktım. İlerliyorum arkamda bir adam var ve beni takip ederek yürüyor. Tabii ki ilk başta iyimser düşündüm amaaan boş ver dedim ama sonra anlamak için bir ara sokağa girdim adam tam gitti derken arkamdan ara sokakta yürümeye devam etti. Ben de artık anladım bu adam beni yakalarsa kötü şeyler olur dedim koştum adam arkamdan koşmaya başladı. Sonra bir arabanın altına girerek 30 dakika bekledim ve adam hala orada beni arıyordu. Arkasına döndüğüm anda beni yakalamaya çalıştığı ara sokağa girerek direkt kaçtım ve adam bu sefer başka bir ara sokakta önüme çıktı. Dedim ki sonra direkt arkama dönüp kaçtım adam beni kovaladı. Bir dükkana girip 30 dakika bekledim sonra o dükkan çalışanları adamı kovdu. Ben de o fırsatta kaçtım. Sonra o mevkii babaannemin evine yakın olduğu için babaannemin apartmanına girdim, ondan sonra bir dolmuşa binip eve gittim. Bu olayı anneme babama anlatmadım ama Giresun civarında bu adamı görürseniz dikkatli olmalısınız. Adam 50'li yaşlarında 1.60 boylarında zayıf bir adamdı. Çok kötüyüm, yaram yok. Lütfen sokakta gezerken dikkatli olun.
ihbar etseydiniz keşke

Yeni konular

Geri
Yukarı