Giresunspor - Galatasaray maçı rüyama girdi

Bu maçta KG ihtimali veriyorum. Ümraniye en az 1 gol atar.
2,5 üstü gol beklentim var.
Galatasaray rahat alır.

Eki Görüntüle 1653507
İlk tahminim tutmuş. Şimdi diğer tahminleri bekleyelim. Büyük ihtimal onlar da tutar. :)
1-1 oldu.

2-1??? Ümraniye önde.

3-2!!! GALATASARAY önde!!!

Screenshot_2023-02-01-21-41-28-580_com.whatsapp.jpg

Dikkatli ve heyacanlı şekilde maç izliyoruz :)

Son düzenleme:
Galatasaray - Ümraniye maçı
1675314789060.png

Merhaba @Tibet Ulubey, tahminimiz başarılı. :)
Ümraniye'den En az 1 Gol -> ✅
Karşılıklı Gol -> ✅
2,5 Üstü Gol -> ✅
Galatasaray Kazanır -> ✅

Sıradaki maçı beklerim.

Trabzonspor - Galatasaray :) Eğer tutarsa kahin olduğunu düşünmeye başlayacağım.
Bu maç ilginç bir maç olabilir. Trabzonspor'un Galatasaray'a etkili bir baskı kuracağını düşünüyorum. Galatasaray zorlanabilir. Yapay zeka olsa o bile bu tahmini yapmakta zorlanır. Benim tahminim şu:

Maç Sonucu İhtimalleri -> %70 1 - 1, %30 2 (GS) - 1
KG Var -> Evet
1,5 Üstü Gol -> Evet

1675402698969.png
1675402700018.png

Bota da sordum ama net bir cevap alamadım. Düşündüğüm gibi yapay zeka bile net karar veremiyor. :)

Son düzenleme:
Bu maç ilginç bir maç olabilir. Trabzonspor'un Galatasaray'a etkili bir baskı kuracağını düşünüyorum. Galatasaray zorlanabilir. Yapay zeka olsa o bile bu tahmini yapmakta zorlanır. Benim tahminim şu:

Maç Sonucu İhtimalleri -> %70 1 - 1, %30 2 (GS) - 1
KG Var -> Evet
1,5 Üstü Gol -> Evet

Eki Görüntüle 1655352Eki Görüntüle 1655353
Bota da sordum ama net bir cevap alamadım. Düşündüğüm gibi yapay zeka bile net karar veremiyor. :)
Hiç yoktan Galatasaray'ın yüksek ihtimalle kazacağini söylemiş. Buda bir şey. Eğer alt üst gibi bilgileri verseydi kupon yapardık 😅

Hiç yoktan Galatasaray'ın yüksek ihtimalle kazanacağını söylemiş. Bu da bir şey. Eğer alt üst gibi bilgileri verseydi kupon yapardık. 😅
Sen bana güvenmiyor musun? Bu tahmin de tutarsa artık kupon oynarken benden istersin. 😂

Aslında yapay zeka, detaylı tahmin verir de çok veri istiyor. Üşenmiyorsan sen verileri ver tahmin iste. 🥳

Söylediklerinle oynasam iyi katlamıştım parayı. :D
Bu maç için özel bir taktik daha deneyeceğim. Giresun maçı nasıl rüyama girdiyse bu maçın da rüyama girmesi için yatmadan önce maçı inceleyeceğim. Belki rüyamda güzel tahminler alırım. :)

2 - 1 ✅
KG ✅
1,5 üstü gol ✅

Tahmin yine başarılı. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı