Giriş seviyesi elektro gitar önerisi

Hocam ben olsam Squier bullet strat al derim ama onlarda tremolo kolu var yani bazen titreme yapabilir, fakat ben yine de bu gitarı öneririm bir bak bence.

Amfinin modelini falan iyice araştır, bir sıkıntısı var mı diye sor modeli bilmediğim için tam yorum yapamayacağım. Modeli MG10G imiş. Giriş seviyesi için iyi bir amfi alabilirsin.

Önerdiğiniz elektro gitar Floyd rose onu geçtim 1600TL ve amfi yok benim 2 şey için bütçem o kadar zaten. O yüzden 2. el bakıyorum.

Tremoloyu sabitlemek basit.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama yine de bütçemi aşıyor benim elektro gitar için bütçem 1000TL. Amfiyi hallettim 2. el olarak sıra gitar da gitar da ise cort u çok buluyorum 900TL'ye ama benim için uygun olmayacağını söylediler arkadaşlar o yüzden arayıştayım.

Ama yine de bütçemi aşıyor benim elektro gitar için bütçem 1000TL. Amfiyi hallettim 2. el olarak sıra gitar da gitar da ise cort u çok buluyorum 900TL'ye ama benim için uygun olmayacağını söylediler arkadaşlar o yüzden arayıştayım.
SX Stratlara bak bir de. İkinci elde bulabilirsin diye düşünüyorum. Fiyatına göre cidden diğerlerine nazaran daha kaliteli olduklarını düşünüyorum.

Arkadaşlar duman a daha yakın olması için telecaster almayı planlıyorum diğer şeyleri de çalabilir miyim yani çalmaktan öte denemek gibi.
Ben de telecaster kullanıyorum. Oldukça kısıtlayan bir gitar. Siz ne istediğinizi değil, onun ne istediğini çalıyorsunuz. Her amfiyle de iyi sonuç vermiyor. Dijital amfilerle pek iyi anlaşmıyor sanki. Strat alman senin için en iyisi olacaktır.

Ben de telecaster kullanıyorum. Oldukça kısıtlayan bir gitar. Siz ne istediğinizi değil, onun ne istediğini çalıyorsunuz. Her amfiyle de iyi sonuç vermiyor. Dijital amfilerle pek iyi anlaşmıyor sanki. Strat alman senin için en iyisi olacaktır.

Hocam siz demediniz mi telecaster diye sabahtan beri onlara bakıyorum.
Ben cort alayım mı en iyisi X6 çok güzel duruyor heyecan veriyor resmen ama sizin duman tonu alamazsın demeniz vaz geçirtti beni ama satan kişi ayarlarını yeni yaptım Floyd rose un falan dedi gösteririm falan da dedi.

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2021-03-01_013840_www.letgo.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2021-03-01_013840_www.letgo.com.png
    345 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı