Giriş Seviyesi Masa Tenisi Raketi Önerisi

DENlZ

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Bütçem 30 TL. Benim düşündüğüm raket Selex TR-300. %27 indirimle bir alt modeli TR-200'den daha ucuz. Selex kalitesini de biliyorum ve güveniyorum. Bana uygun geldi. Sizce alınır mı? Başka öneriler varsa da belirtirseniz sevinirim.

Bütçem 30 TL. Benim düşündüğüm raket Selex TR-300. %27 indirimle bir alt modeli TR-200'den daha ucuz. Selex kalitesini de biliyorum ve güveniyorum. Bana uygun geldi. Sizce alınır mı? Başka öneriler varsa da belirtirseniz sevinirim.
Bütçe yüksek olsa Butterfly önerirdim fakat 30 TL'ye bilmiyorum.

En ucuz kombo raket, en iyi hazır raketten çok daha iyidir. Bütçenizi arttırıp en ucuzundan da olsa kombo raket alın kesinlikle. Ama yok ben illa hazır raket alacağım derseniz, selex tr600 iyidir ama ağırdır. Hafif isterseniz tabii ki de butterfly'ın ucuz raketleri derim. Şunu da ekleyeyim, hazır raketlerle oyununuz çok kısıtlanır, ilerleme kaydedemezsiniz.

En ucuz kombo raket, en iyi hazır raketten çok daha iyidir. Bütçenizi arttırıp en ucuzundan da olsa kombo raket alın kesinlikle. Ama yok ben illa hazır raket alacağım derseniz, selex tr600 iyidir ama ağırdır. Hafif isterseniz tabii ki de butterfly'ın ucuz raketleri derim. Şunu da ekleyeyim, hazır raketlerle oyununuz çok kısıtlanır, ilerleme kaydedemezsiniz.
Kombo raket nedir hiç duymamıştım.

Kombo raket nedir hiç duymamıştım.
Tahta ve 2 lastik ayrı ayrı alınıyor. Satın aldığınız siteler isterseniz sizin için yapıştırıp gönderiyorlar. Bu tip raketlere de kombo raket deniyor. Fiyatları döviz kuruna fazlaca bağlı olarak değişmekle beraber 150-200 TL ile 1000+ TL arasındadır. Hatta çoğu yerde ikinci el lastik ve tahtanın satıldığını görebilirsiniz. Ama başlangıç için kesinlikle combo rakete fazla para vermeyin. 150 lira civarında bir kombo raket işinizi görecek ve oyununuzu geliştirecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı