Gitar Coverlarım

Berke Kan

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Teşekkürler, mikrofon ve ses kartı gerçekten çok kötü o yüzden şimdilik böyle. :)

Dostum kendine haksızlık etmemelisin bence, oldukça iyi bir sesin var.. Gitar çalmandan bahsetmiyorum zaten.. Gerçekten amatör olarak en son Onur Koç'u beğenmiştim, ikinci olarak seni..

Tebrik ederim, başarılar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel olmuş. Penayla mı çalıyorsunuz ?
Evet.

Dostum kendine haksızlık etmemelisin bence, oldukça iyi bir sesin var.. Gitar çalmandan bahsetmiyorum zaten.. Gerçekten amatör olarak en son Onur Koç'u beğenmiştim, ikinci olarak seni..

Tebrik ederim, başarılar dilerim.
Kendime değil zaten bilgisayara tavırlıyım. Çok iyi moral verdiniz, beğendiyseniz ne mutlu bana. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı