Gitar videom ile ilgili fikirlerinizi ve tavsiyeleriniz nelerdir?

AcarCnr

Kilopat
Yer
Tashkent, Uzbekistan
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhaba arkadaşlar, dün bir gitar cover videosu paylaştım. Yeni kanaldaki ilk videom kurguyu Final Cut Pro X ile yaptım. İlk defa bu programla video düzenleme yaptım. Sizce nasıl olmuş? Fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi alabilir miyim? Kamera açısı olsun, ses olsun, kurgu olsun veya herhangi bir konu hakkında olabilir.

Not: Videodaki her şeyde acemiyim. İlk defa DLSR makine ile çekim yaptım. İlk defa profesyonel mikrofon ile kayıt yaptım. Her şeyi ilk kez bu videoda öğrendim. Şu anki düşüncem 2 haftada 1 video yayınlamak. Mesleğim farklı olduğu için akşamları 1 saat anca bu konuda uğraşabiliyorum. Softbox ayarlayamadım sadece. Türkiye'de değilim bu tarz şeyleri bulmak çok sıkıntı. :) Belki yüz çekimim daha iyi olabilirdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birader bu bayağı iyi olmuş be. Çekim falan çok kaliteli. Surat ifaden hareketlerin de sanki bu işi yıllardır yapıyormuşsun gibi duruyor. Tutar mı kanalın bilmiyorum çünkü bu tip kanal aşırı fazla ama bir çoğundan iyi yaptığın kesin. Başarılar dilerim.

Merhaba arkadaşlar, dün bir gitar cover videosu paylaştım. Yeni kanaldaki ilk videom kurguyu Final Cut Pro X ile yaptım. İlk defa bu programla video düzenleme yaptım. Sizce nasıl olmuş? Fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi alabilir miyim? Kamera açısı olsun, ses olsun, kurgu olsun veya herhangi bir konu hakkında olabilir.

Not: Videodaki her şeyde acemiyim. İlk defa DLSR makine ile çekim yaptım. İlk defa profesyonel mikrofon ile kayıt yaptım. Her şeyi ilk kez bu videoda öğrendim. Şu anki düşüncem 2 haftada 1 video yayınlamak. Mesleğim farklı olduğu için akşamları 1 saat anca bu konuda uğraşabiliyorum. Softbox ayarlayamadım sadece. Türkiye'de değilim bu tarz şeyleri bulmak çok sıkıntı. :) Belki yüz çekimim daha iyi olabilirdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gerçekten mükemmel olmuş, @Palamutkafali 'nın söylediklerine katılıyorum. Arkadaki Naruto detayı da çok hoş olmuş ellerinize sağlık.

Keşke gitar çalmayı bırakmasaydım..

Elinize sağlık, çok güzel olmuş. Geçişler tam yerinde ve kesinlikle rahatsız etmiyor, ilk sefer için oldukça profesyonel bir video.

Teşekkürler arkadaşlar güzel yorumlar için. Uzun zamandır internetteki bu konuda bayağı ünlü kişileri hem dinliyordum hem de izliyordum. Videolarda geçişleri nasıl kullandıklarına baktım ona göre düzenledim. Tabi onların belki de yarım saatte düzenlediği video benim 3 akşamımı falan aldı. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı