Gittigidiyor güvenilir mi?

EskoriX

Hectopat
Arkadaşlar, Gittigidiyor.com üzerinden One S siparişi verecektim, bir iki gündür stokları takip ediyordum. Dün akşam ürün kapatılmış, satıcıya mesaj attığımda ürün tekrar satışa açıldı. Ben bu durumdan dolayı, aldıktan sonra kargo esnasında da satışı kapanırsa diye tereddüt ediyorum. Sizce böyle bir durum neden olmuş olabilir? Benim alacağım ürün kargo esnasındayken satışı kapanıp, benim param hileye gidebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Yıl önce o siteden bir satıcıdan 50 TL akıllı saat almıştım. Ürün açıklamasında iPhone uyumlu yazıyordu fakat aldıktan sonra uyumlu olmadığını öğrendim ve mesaj attım iade için. Satıcı anında açıklamayı değiştirdi ve iade alamayız dedi. Halbuki o sitede bile 14 gün içinde iade yazıyor. Her neyse ben gönderdim yine de siteye mesaj attım satıcıyı korudular. 2 yıldır ortada ne para var ne ürün. Tabi ki bir çürük yüzünden herkesi kötüleyemezsin fakat sonuçta bir tüketici olarak sitenin de benim arkamda durması gerekiyordu.

Arkadaşlar birde, aynı üründen 3 gün önce kuzenim aldı. Onun eline ulaştı ve ürün sağlam, o memnun. Ben sadece ürünün sonradan kapanıp tekrar açılmasından dolayı yine aynısı olur diye tereddüt ediyorum.

2 Yıl önce o siteden bir satıcıdan 50 TL akıllı saat almıştım. Ürün açıklamasında iPhone uyumlu yazıyordu fakat aldıktan sonra uyumlu olmadığını öğrendim ve mesaj attım iade için. Satıcı anında açıklamayı değiştirdi ve iade alamayız dedi. Halbuki o sitede bile 14 gün içinde iade yazıyor. Her neyse ben gönderdim yine de siteye mesaj attım satıcıyı korudular. 2 yıldır ortada ne para var ne ürün. Tabi ki bir çürük yüzünden herkesi kötüleyemezsin fakat sonuçta bir tüketici olarak sitenin de benim arkamda durması gerekiyordu.
Üzücü bir durum :( Ben internetten bir şey aldığım zaman hep ekran görüntüsü alırım elimde fiziksel bir kanıt oluyor en azından. Bir sonraki sefere yap suratlarına vura vura paranı geri al.

Üzücü bir durum :( ben internetten bir şey aldığım zaman hep ekran görüntüsü alırım elimde fiziksel bir kanıt oluyor en azından. Bir sonraki sefere yap suratlarına vura vura paranı geri al.

Hocam bir sürü ekran görüntüsü vardı elimde ve hepsini müşteri hizmetlerine attım bayağı konuştuk fakat satıcı sürekli yalanladı ekran görüntüleri olmasına rağmen ilginç bir şekilde. Şimdi şikayetvar'a bir girip bakayım dedim de aynı satıcı hakkında bir sürü başlık açılmış.
Arkadaşlar birde, aynı üründen 3 gün önce kuzenim aldı. Onun eline ulaştı ve ürün sağlam, o memnun. Ben sadece ürünün sonradan kapanıp tekrar açılmasından dolayı yine aynısı olur diye tereddüt ediyorum.
satıcının ismini şikayetvar da aratabilirsin benim hatam bu oldu aratmamıştım. Tabi artık ders çıkardım 🙂

Hocam bir sürü ekran görüntüsü vardı elimde ve hepsini müşteri hizmetlerine attım bayağı konuştuk fakat satıcı sürekli yalanladı ekran görüntüleri olmasına rağmen ilginç bir şekilde. Şimdi şikayetvar'a bir girip bakayım dedim de aynı satıcı hakkında bir sürü başlık açılmış.

satıcının ismini şikayetvar da aratabilirsin benim hatam bu oldu aratmamıştım. Tabi artık ders çıkardım 🙂
O zaman yol direk tüketiçi haklarına :3 seve seve vermezlerse gene seve seve verecekler ^^
Şahsen ben 6 ısı borulu kule tipi spariş verdim gelen 2 ısı borulu yamuk yumuk belirsiz çince yazılı bir şey dedim bu böyle değil diye açıklamayı değiştirmişlerdi... Ekran görüntüsünü falan yolladım sitenin kendisine iade kabul ettiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı