Gittigidiyor güvenilir mi?

SefaGecgel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen günlerde Hepsiburada'dan PS4 buldum ve satın almaya karar verdim fiyatı gayet uygun geldi 800 TL ithalatçı garantili BİM'den alınma. Adam oyunların o kadar pahalı olduğunu bilmeden almış ve öğrenince de kutuyu hiç açmamış. Farklı şehirlerde olduğumuz için Gittigidiyor üzerinden satın alacağım ürünü. Gittigidiyor üzerinden satın alacağım ürünü güvenilir midir? Dolandırılma farklı ürün gönderilme veya boş kutu gönderilme ihtimali var mı dır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce birkaç defa alışveriş yaptım ve şükür sorun yaşamadım. Baktığım ilk şey karşı tarafın profili. Daha önce alışveriş yapmış mı, yorumlar nasıl, olumlu mu olumsuz mu diye. Onun haricinde, Sıfır Risk Sistemi zaten dolandırıcılığı büyük ölçüde engelliyor: Ürünü siprariş ettikten sonra paranız havuza düşüyor, ürün elinize geçince inceleyip panelde onay verdiğinizde paranız havuzdan satıcıya aktarılıyor. İstemezseni ürünü iade ediyorsunuz, paranızı da Gittigidiyor havuzundan sorunsuz alıyorsunuz. Ama yine de her şekilde, her ihtimale karşı dikkatli olmakta fayda var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı