Gittigidiyor kargo ne zaman gelir?

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
Gittigidiyor'dan işlemci aldım. Salı günü sipariş ettim, satıcı ortalama 3 günde gelir dedi. Hala gelmedi kargo. Süresi 1 Haziran saat 4'de bitiyor. Eğer o süreye kadar gelmez ise süreyi uzatabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan haftasonu gelmez ama haftaiçinde kesin gelir.Bende kargo aldım kargom yanlş şubeye gitmiş ve gelin buradan alın diyorlar.Keşke şuan sizin durumunuzda olsamda beklesem :D

Şu an da coronadan dolayı kargolar çok yoğun ondan normalden biraz daha geç geliyor kargolar. Ben kulaklık sipariş etmiştim bir haftada sürat ile geldi. Ayın 22 sin de de kitap siparişlerim kargoya verildi PTT'ye dün şubeye geldi ama dağıtıma çıkmadı. Biraz sabredersen gelecektir. Kargo takip numaran ile bakabilirsin duruma.

Normal bir durum.Kargo dükkanlarına bakıyorum kargolar kaldırımlara atılmış.
Yarın gelmese kargo süresini nasıl uzatabilirim.
Şu an da coronadan dolayı kargolar çok yoğun ondan normalden biraz daha geç geliyor kargolar. Ben kulaklık sipariş etmiştim bir haftada sürat ile geldi. Ayın 22 sin de de kitap siparişlerim kargoya verildi PTT'ye dün şubeye geldi ama dağıtıma çıkmadı. Biraz sabredersen gelecektir. Kargo takip numaran ile bakabilirsin duruma.
Nereden bakacağım.

Geri
Yukarı