Gittigidiyor'dan aldığım ürün hala kargoya verilmedi

• Konuyu başlatan Silinen üye 106715
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 3B
S

Silinen üye 106715

Ziyaretçi
Ürünü cumartesi günü sipariş etmiştim. "Ücretsiz-Aynı gün kargo" ifadesi de bulunuyordu. Hadi cumartesi aksilik çıkmıştır dedim. Bugün hala kargoya verilmedi. Saat neredeyse 4. Ekran görüntüsü koyacaktım fakat hata meydana geldi diyor. O yüzden bir linke koyup atacağım. Lütfen ceza vermeyin :)
T1CSJX.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü cumartesi günü sipariş etmiştim. "Ücretsiz-aynı gün kargo" ifadesi de bulunuyordu. Hadi cumartesi aksilik çıkmıştır dedim. Bugün hala kargoya verilmedi. Saat neredeyse 4. ekran görüntüsü koyacaktım fakat hata meydana geldi diyor. O yüzden bir linke koyup atacağım. Lütfen ceza vermeyin :)

Bence para iadesi alabilirsiniz. Başka satıcılardan alabilirsiniz.

Bazı satıcılar akşam giriyor kargo bilgilerini seri halde. Belki verilmiş olabilir kargoya satıcıya özel mesaj atarsan cevap verirler.

E-ticaret ve sevkıyat firmaları günlerdir "lütfen gereksizse sipariş vermeyin" şeklinde talepler paylaşıyor. Evinde oturan çok fazla insan olduğu için siparişlerin normalin çok üstüne çıktığı dolayısıyla çok yoğun mesai harcadıkları söyleniyor. Biraz daha sabırlı olun muhtemelen yoğunluktan kaynaklanan bir gecikme vardır. Hatta mümkünse siparişinizi erteleyin.

E-ticaret ve sevkıyat firmaları günlerdir "lütfen gereksizse sipariş vermeyin" şeklinde talepler paylaşıyor. Evinde oturan çok fazla insan olduğu için siparişlerin normalin çok üstüne çıktığı dolayısıyla çok yoğun mesai harcadıkları söyleniyor. Biraz daha sabırlı olun muhtemelen yoğunluktan kaynaklanan bir gecikme vardır. Hatta mümkünse siparişinizi erteleyin.
Hocam bilgisaar biraz sıkıntılı o yüzden alıyordum. Talepleri de herhangi bir yerde göremedim. Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.
Bazı satıcılar akşam giriyor kargo bilgilerini seri halde. Belki verilmiş olabilir kargoya satıcıya özel mesaj atarsan cevap verirler.
Bi' deneyim hocam teşekkür ederim.
Acele ise mesaj atın satıcıya. Cevap verir diye umuyorum.
Öyle yapacağım. Teşekkür ederim.

Kargo firmaları cumartesi öğlene kadar çalışır. Sen cumartesi sabahı sipariş verip de adamlar da cumartesi kargoya verirse muhtemelen bugün elinde olur. Ha cumartesi öğleden sonra siparişiniz var ise pazartesi akşamı falan kargoya verilir.

Kargo firmaları cumartesi öğlene kadar çalışır. Sen cumartesi sabahı sipariş verip de adamlar da cumartesi kargoya verirse muhtemelen bugün elinde olur. Ha cumartesi öğleden sonra siparişiniz var ise pazartesi akşamı falan kargoya verilir.
Cumartesi öğleye kadar çalıştıklarını unutmuşum. Kargoyuda bir buçukta vermiştim zaten. Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı