Gittigidiyor'dan alınan Office lisansı ile alakalı Microsoft görevlilerinden mesaj geliyor

Makaleler
15
Değerli forum üyeleri, 1 hafta önce Gittigidiyor üzerinden 100 liraya Office 2019 Pro Plus anahtarı aldım. Sorunsuz şekilde etkinleştirme yaptı.

Burada bir sıkıntı yok ancak 2-3 gün önce Microsoft görevlisi olduğu iddia edilen kişilerden anahtarın sahte olduğuna dair sürekli mesajlar alıyorum. 300 bin liraya kadar cezası var, size sahte anahtar sattılar diyor.

Bu mesajların gerçeklik payı var mı yoksa sahte mi? Babam bunun gerçeklik payı yok dedi ama bugün de geldi ve korktum.

Değerli forum üyeleri, 1 hafta önce Gittigidiyor üzerinden 100 liraya Office 2019 Pro Plus anahtarı aldım. Sorunsuz şekilde etkinleştirme yaptı.

Burada bir sıkıntı yok ancak 2-3 gün önce Microsoft görevlisi olduğu iddia edilen kişilerden anahtarın sahte olduğuna dair sürekli mesajlar alıyorum. 300 bin liraya kadar cezası var, size sahte anahtar sattılar diyor.

Bu mesajların gerçeklik payı var mı yoksa sahte mi? Babam bunun gerçeklik payı yok dedi ama bugün de geldi ve korktum.
Mesajı nereden alıyorsunuz ?

Ama şimdi de bu aldığım yerin hesabını kapatmışlar, gerçek olduğunu düşünmeye başladım.

Adamların isimleri ve diğer kategorisi.

Telaşa gerek yok. Böyle bir şey yasak olsa dahi gelen mesajın Microsoft'a ait olması lazım. Hiç kimse kendi hesabından sana özel mail atamaz, heleki Microsoft gibi bir bünyede çalışan biriyse.

Geri
Yukarı