GittiGidiyor'dan alınan ürünün garantisi nasıl işliyor?

mr_hidir

Hectopat
Merhaba, zamanında GittiGidiyor aktif durumda iken Xiaomi Türkiye mağazasından robot süpürge aldım fakat robot süpürgenin hareketleri bozuldu... Saçma sapan hareketler yapıyor bunun için ulaşmaya çalıştım ama GittiGidiyor mağazasından destek alamadım. Hangi Xiaomi servisine nasıl yollamalıyım ürünü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, zamanında GittiGidiyor aktif durumda iken Xiaomi Türkiye mağazasından robot süpürge aldım fakat robot süpürgenin hareketleri bozuldu... Saçma sapan hareketler yapıyor bunun için ulaşmaya çalıştım ama GittiGidiyor mağazasından destek alamadım. Hangi Xiaomi servisine nasıl yollamalıyım ürünü?
Hocam GittiGidiyor kapandı. O yüzden ulaşamamışsınızdır.

Gitti gidiyor sadece satıcıdır.
Kutusundan çıkan distiribitör ile iletişime geçebilirsiniz.
Ya da Xiaomi Türkiye ile iletişime geçebilirsiniz.
Faturası umarım duruyordur.

Buradaki servis hatlarıyla iletişime geçebilirsiniz.
Ulaştım hocam teşekkürler.

Hocam GittiGidiyor kapandı. O yüzden ulaşamamışsınızdır.
Kapandığını biliyorum, ondan konu açtım....

Faturası umarım duruyordur.
Duruyor olması lazım da durmuyorsa bile seri numarasından ne zaman satın aldığım çıkmaz mı ?
Xiaomi Türkiye Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.
Mesai saatlerini bekliyorum hocam, yarın arayacağım.

Duruyor olması lazım da durmuyorsa bile seri numarasından ne zaman satın aldığım çıkmaz mı?

Serii numarasından Xiaomi'nin deposundan çıktığı tarihi baz alırlar.
Rafta beklediği süre senin zararına olur.
Altı ayda beklemiş olabilir iki günde bu tamamen şansına.
Ama eğer faturan varsa garantin fatura tarihinden başlar.

Arkadaşlar konuyu yeniden açtığım için üzgünüm fakat bir pürüz var... Xiomi servisini aradığımda biz bakmayız dediler ve sunny markasına yönlendirildim, onları aradığımda garanti belgesinde ne yazıyorsa onlara sorun dediler ve garanti belgesine bakmak aklıma geldi sonunda :D. Evofone distiribütörü tarafından cihaz bana yollanmış, onlar da benden fatura istiyorlar fakat bende fatura yok, e-fatura almıştım. Şimdi ise kimden fatura talep edebilirim bilmiyorum.

Arkadaşlar konuyu yeniden açtığım için üzgünüm fakat bir pürüz var... Xiomi servisini aradığımda biz bakmayız dediler ve sunny markasına yönlendirildim, onları aradığımda garanti belgesinde ne yazıyorsa onlara sorun dediler ve garanti belgesine bakmak aklıma geldi sonunda :D. Evofone distiribütörü tarafından cihaz bana yollanmış, onlar da benden fatura istiyorlar fakat bende fatura yok, e-fatura almıştım. Şimdi ise kimden fatura talep edebilirim bilmiyorum.
Ebay'e yazın, yardımcı olabilirler.

Ebay'e yazın, yardımcı olabilirler.
1675176536864.png

Canlı destekteki müşteri temsilcisi arkadaş sağolsun yardımcı oldu. Mail attım fatura alabilirsem yollayacağım...

Yeni konular

Geri
Yukarı