Gittigidiyordan Gift olarak alınan Steam oyunlarıyla ilgili soru

gbear

Hectopat
Steam indirim üzerine gta 4 almak istedim ama banka kartını kabul etmedi wep money rusçamı ne anlamadım paypal denedim 7 iş gününde para yansıyacağı söylendi çareler tükenince gittigidiyorda anlaşma üzerine aldım.Hediye olarak yollandı şuanda yükleniyor ama aklıma takılan bir kaç soru var :

1)Hediye olarak gelen bu oyun normal steamdan kendime aldığım oyundan farkı var mı ?
2)Steamı silip yüklediğimde oyun duracak mı ? Bazı oyunlar birkere yüklemelik oluyor bundada böyle birşey var mı ?
3)Oyun ragion free Eu heralde bu ne anlama geliyor ? Farkı nedir ?
4)Oyunu orjinal olarak deneyimlemiş arkadaşlar oyunu orjinal oynayınca ani donmalar yine yaşanıyor mu acaba PC'de?
Not: Konuyu gerçekten nereye açacağımı bilemedim nereye açsam yanlış olacağı için en kalabalık yere açıyım dedim hem hızlıda cevap gelmiş olur diye :) doğru yere yönlendirilecektir özür dilerim gerçekten hangi başlığa açacağımı bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam programından "Oyunlar" menüsünden "Steam'de Ürün Etkinleştir..." 'e gir oraya ürün keyini gir eğer geçerli bir keyse oyunu bulur.
1.Hediye de alsan normalde alsan sana vereceği key GTA4 keyidir.
2.Oyun Steam hesabında herzaman durur indirdiğin oyunun dosyalarını yedekle baştan indirmek istemiyorsan.
3.Bilmiyorum Recep abi bilir.

Biliyorum işte almaya çalıştım o 5 dolar ne uğraştırdı beni. Ama bankart kabul etmedi. Mecbur gittigidiyora başvurdum, birazcık daha fazla ödiyerek aldım :)

Önceden CS GO almıştım bir fark göremiyorum.
Başka bir soru daha sorcaktım unutmuşum GTA 4 bildiğimiz gibi optimizasyon sorunlu orjinal oyundada ani donmalar oluyor mu ?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı