Gittiğiniz en güzel yer

Tek yer sayamam. Konu şehirlerle ilgili olmadığı için onları saymıyorum.

Niagara şelalesi, Plitvice Gölleri Milli Parkı, Banff Ulusal Parkı, Kapadokya (balondayken), Büyük Kanyon, Phi Phi Adaları, İsviçre ve Fransa Alpleri.

Pamukkale ve Santorini Oia'yı bunlardan sonraya yazarım çünkü birisi ne yazık ki el birliğiyle bizim mahvettiğimiz bir yer diğeri de bence biraz abartılan bir yer.

Siz bayağı dünyayı gezmişsiniz hocam. Umarım bende bir gün Harley Davidson'umla yaparım aynısını.
Hayır hocam o hentai gibi gözükebilir ama değil, profil fotoğrafımdaki animeyi izledim, +18 hiç yok animede.
Biraz kendinden geçmiş gibi de 😅 🤣 🤣 🤣 Ama yine de severim.

Tokyo, güzel sokakları ve Akihabara gibi etkileyici semtleri var.

Dosya Ekleri

• IMG_20201025_214346.jpg
    IMG_20201025_214346.jpg
    132,2 KB · Görüntüleme: 22
Gittiğim en güzel yer Uzungöl olabilir. Henüz yurtdışından bir yere gidemedim ama Moğolistan'ı gezip görmeyi çok istiyorum.
Şuan her yer Arap kaynıyor esnaf harici Türk yok. Güzel doğal yeri turistik yere çevirmişler Araplar her yere otel kurmuş çocukken içine girdiğimiz göl şuan afedersin bok içinde.

Küçükken gölde oynar, kenardaki tek tük restoranlarda alabalık yer akşam hava kararınca da bisiklet kiralardık şimdi bisikletin 15 dakikası 40TL küsür olmuş esnaf da fırsatçılık yapıyor nasıl olsa Araplarda para çok diye. Yazık oldu o ilçeye. Şuan gidilmeyecek durumda paran olsa bile o eski tadı yok.

Şuan her yer Arap kaynıyor esnaf harici Türk yok. Güzel doğal yeri turistik yere çevirmişler Araplar her yere otel kurmuş çocukken içine girdiğimiz göl şuan afedersin bok içinde.

Küçükken gölde oynar, kenardaki tek tük restoranlarda alabalık yer akşam hava kararınca da bisiklet kiralardık şimdi bisikletin 15 dakikası 40TL küsür olmuş esnaf da fırsatçılık yapıyor nasıl olsa Araplarda para çok diye. Yazık oldu o ilçeye. Şuan gidilmeyecek durumda paran olsa bile o eski tadı yok.
Çok haklısınız hocam. Nasıl olduğunu bilmiyorum, ben çok öncesinden gitmiştim o yüzden Araplarla pek karşılaşmadım. Ama haberlerden duymuştum maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı