Gizemli ama konuşulmayan uçak kazası: Varig havayolları 1979 kazası

Yer
Çorum
Daha fazla  
Ana kaynağım;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uçak 1979 senesinde aşağıdaki görselde bulunan yerde kayboldu ve hakkında bilinen pek az şey var. Ayrıca pilotu da 2 kez uçak düşürmüş. Sizce neden konuşulmadı?
Ayrıca teorilerinizi bekliyorum. Ayrıntılar için videoyu izleyebilirsiniz.

Screenshot_20.png

@painkiller

Ana kaynağım;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uçak 1979 senesinde aşağıdaki görselde bulunan yerde kayboldu ve hakkında bilinen pek az şey var. Ayrıca pilotu da 2 kez uçak düşürmüş. Sizce neden konuşulmadı?
Ayrıca teorilerinizi bekliyorum. Ayrıntılar için videoyu izleyebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1115308

@painkiller
O zamanlarda imkanlar kısıtlıydı ve bulunamadı belki de.
Ayrıca havacılık için bu adamı takip etmeyin lütfen. Olayları hikayeleştirip ekstra gizem katıyor ve üstüne para kazanıyor :) Binlerce güzel kaynak var okuyun araştırın. Komple zaman kaybı böyle kanallar.

O zamanlarda imkanlar kısıtlıydı ve bulunamadı belki de.
Ayrıca havacılık için bu adamı takip etmeyin lütfen. Olayları hikayeleştirip ekstra gizem katıyor ve üstüne para kazanıyor :) binlerce güzel kaynak var okuyun araştırın. Komple zaman kaybı böyle kanallar.

Hocam ben gizemi seviyorum. Ayrıca daha çok belgesel tarzı uçak kazalarının olduğu yerlere girip çekim yapıyor. Yoksa gerçek pilotların kanalları var onları dinliyorum. Ama yine de keremi dinlemek ayrı bir zevk.

Milyarda bir karşılaşılacak bir olay aslında. Yani uçağın düşüyor hayatta kalıyorsun ve yine uçağın düşüyor. Son Durak filminden bir sahne gibi resmen.

Uçak kaybolmamıştır da sadece suyun dibinden çıkarmamışlardır uçağı bence. Yani teori üretmeye kalkarsak eğer ya firmanın acil durum prosedürlerinde bir sıkıntı var ya da kaptan pilot cenabetmiş diyebiliriz artık:) Şakası bir yana kasa raporuna bakamadım ben de. Mobilde olduğumdan inceleyemedim.

Milyarda bir karşılaşılacak bir olay aslında. Yani uçağın düşüyor hayatta kalıyorsun ve yine uçağın düşüyor. Son durak filminden bir sahne gibi resmen.

Uçak kaybolmamıştır da sadece suyun dibinden çıkarmamışlardır uçağı bence. Yani teori üretmeye kalkarsak eğer ya firmanın acil durum prosedürlerinde bir sıkıntı var ya da kaptan pilot cenabetmiş diyebiliriz artık:) şakası bir yana kasa raporuna bakamadım ben de. Mobilde olduğumdan inceleyemedim.

Yorumun için sağ olun hocam. Teori olarak benim aklımda uçakta kargo olarak önemli şeyler olduğunu ve onları yok ettiklerini düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı