Global POCO X3 NFC alınır mı?

E1Rhan

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Frontend Developer
Arkadaşlar, Global POCO X3 almayı düşünüyorum da yorumlar da gördüğüm kadarıyla Xiaomi'nin yazılım konusunda sıkıntıları var diyorlar.
Ben de alayım, Yazılım da sıkıntı çıkarsa ROM atar devam ederim diye düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?

ROM atabilirim derseniz enfes cihazdır hocam alınır (oyun için) ama ROM atamam derseniz Realme 7, Realme 7 Pro, reno 4, M51 gibi cihazlara bakabilirsiniz.

MIUI 12.5 sürümünü bekleyeceğim sıkıntılıysa ROM atarım.
Bütçem ancak Realme 7'ye yetiyor Xiaomi almazsam.

Realme 7 daha iyi olacaktır. Fazla oyun oynamayacaksanız Redmi Note 10 daha mantıklı olacaktır. POCO güzel ancak malzeme kalitesi pek iyi değil.

Hocam Realme 7'nin malzeme kalitesi konusunda X3 NFC'den pek bir farkı yok :D.
Sadece daha güzel duruyor. (öznel bir şey bu dediğim)

Realme 7 daha iyi olacaktır. Fazla oyun oynamayacaksanız Redmi Note 10 daha mantıklı olacaktır. POCO güzel ancak malzeme kalitesi pek iyi değil.

Redmi serisi daha kötü diye biliyorum.

Hocam Realme 7'nin malzeme kalitesi konusunda X3 NFC'den pek bir farkı yok :D.
Sadece daha güzel duruyor. (öznel bir şey bu dediğim)

Bence POCO'nun tasarımı daha iyi.

Hocam kendim Redmi Note 9S kullanıyorum, yazılım dışında hiçbir eksikliğini görmedim cihazın. Arkadaşım da Redmi Note 8 Pro kullanıyor ve o da benim gibi yazılım dışında hiçbir pişmanlığı yok.
Benim de tanıdığım çoğu kişi de xiaomi var sorduğumda bir sıkıntısı yok diyorlar ama teknoloji şans işi, benim için performans önemli yazılımı rom atarak hallederim

Benim de tanıdığım çoğu kişi de Xiaomi var sorduğumda bir sıkıntısı yok diyorlar ama teknoloji şans işi, benim için performans önemli yazılımı ROM atarak hallederim.

Hocam performans çok şans işi değil aslında. Sadece Xiaomi'ler kumar gibi.
Realme 7 daha çok performans verir ama ROM atılmış bir X3 NFC daha az ısınır ve ekranı daha iyi.

Geri
Yukarı