Global Xiaomi telefon alınır mı?

BORSA KAPLANI55

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Xiaomi Redmi Note 8 Pro 2400 TL burada uzun süredir işliyen bir telefoncu var. Bir sıkıntı olur mu dedim olmaz dedi global la TR farkı nebi sıkıntı çıkar mı? Telefon kutusunda garantili.

TR cihazı globalden farklı değil zaten, tek eksiği IMEI'nin kayıtlı olmaması. Onu telefoncu yapacaktır. Sonra siz de bir ROM atıp kullanırsınız, garantisi olmadığı için serbestsiniz :)

Benim Mi A2 Lite cihazım global şu an kullanıyorum ama IMEI kaydının yapılmış olması lazım, yani TR kayıtlı ise neden olmasın?
Memnunum cihazımdan, fakat Türkçe dil seçilmesine rağmen ayarlarda gelişmiş seçeneklerde ve kurcalanarak bulunan yerler İngilizce idi. ROM attım şu an tamamen Türkçe.

Ben de öyle aldım sıkıntı yok.

Global ve Çin modeli var diye biliyorum, alınır.
@fatihterim neden güldünüz?

Alınır bence...

Yurt dışı almak en mantıklısı, Note 9 Pro yurt dışı 2000 lira; siz düşünün artık. Garanti de berbat Genpa'nın, ROM atarsınız ayrıca, 8 Pro ROM desteği az.

Hint de var. Ayrıca da Çin getirmiyorlar zaten IMEI sorunu yüzünden.

TR cihazı globalden farklı değil zaten, tek eksiği IMEI'nin kayıtlı olmaması. Onu telefoncu yapacaktır. Sonra siz de bir ROM atıp kullanırsınız, garantisi olmadığı için serbestsiniz :)

Pahalı, Sahibinden'e girerseniz 2150'ye POCO X3 olduğunu görürsünüz.

Pahalı, Sahibinden'e girerseniz 2150'ye POCO X3 olduğunu görürsünüz.

Benim Mi A2 Lite cihazım global şu an kullanıyorum ama IMEI kaydının yapılmış olması lazım, yani TR kayıtlı ise neden olmasın?
Memnunum cihazımdan, fakat Türkçe dil seçilmesine rağmen ayarlarda gelişmiş seçeneklerde ve kurcalanarak bulunan yerler İngilizce idi. ROM attım şu an tamamen Türkçe.

Ben de öyle aldım sıkıntı yok.

Bir sıkıntı olmaz değil mi? Bir de MIUI de çakma değildir değil mi? Olursa babam beni keser de.

Geri
Yukarı