Glock-18 Moonrise skin yatırımı iyi kazandırır mı?

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhanalar, Glock-18 Moonrise skinine yatırım yapıyorum. CS 2 çıkınca fiyatı yükseleceği söyleniyor. Mantıklı bir yatırım mı sizce? Şu an envanterde 4 tane duruyor, daha fazla almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhanalar, Glock-18 Moonrise skinine yatırım yapıyorum. CS 2 çıkınca fiyatı yükseleceği söyleniyor. Mantıklı bir yatırım mı sizce? Şu an envanterde 4 tane duruyor, daha fazla almayı düşünüyorum.
Parlak skinlerin değerinin artacağı söyleniyor ama tercih edilirse artabilir edilmezse artmaz.

"Yatırım tavsiyesi değildir" sözünün soru hali. Zarar ederseniz kimseyi suçlayamazsınız, kendiniz karar vermenizi tavsiye ediyorum hocam.
Kimseyi suçlamam zaten. Merak ettiğim şey bana kazancı olabilir mi?

Kimse bilemez, söylemle de yatırım yapılmaz.
Forumdaki bir kaç kişi illa bu skini almam konusunda ısrarcı olmuştu ve CS 2 de fiyatının artacağını söylemişti. Bende kendime Stattrak olan bir tane aldım diğer aldıklarımı CS 2 için saklıyorum.

Olabilir desem sizde alsanız zarar etseniz. Gerek yok hocam. Birinin size tavsiye vermesini de ben doğru bulmuyorum.
Olabilir deseniz olur demiş olmuyorsunuz tahmin yürütüyorsunuz. Zarar etsem bile kimseyi suçlamam ben kesin cevap beklemiyorum artabilir mi ihtimali var mı bundan bahsediyorum. @SngrBob mesela tahmin yürütmüş parlak skinlerin artacağı söyleniyor demiş artabileceğinden bahsetmiş bende buna göre yatırım yapacağım. İnsanların fikirlerini almak istiyorum zarara girersem de kimseyi suçlamam kaybedeceğim 3 4 kuruş para.

Olabilir deseniz olur demiş olmuyorsunuz tahmin yürütüyorsunuz. Zarar etsem bile kimseyi suçlamam ben kesin cevap beklemiyorum artabilir mi ihtimali var mı bundan bahsediyorum. @SngrBob mesela tahmin yürütmüş parlak skinlerin artacağı söyleniyor demiş artabileceğinden bahsetmiş bende buna göre yatırım yapacağım. İnsanların fikirlerini almak istiyorum zarara girersem de kimseyi suçlamam kaybedeceğim 3 4 kuruş para.

Arkadaşım seçkine bastı parayı. 5 hesap aldı seçkin zamlanabilir.
Skinlerin görünüşü değişip iyileşeceği için skinlere talep artabilir.
Pazarı hareketli bir ürün ise almanızı tavsiye ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı