Glorious Model D fare alınır mı?

in Time

Centipat
Selam arkadaşlar. Glorious faresi alacağım alttaki fotoğrafta gördüğünüz D modellerinden herhangi bir fareyi alacağım fakat kablolarında sorun mu ne varmış öyle diyorlar. Sizce bir problem olur mu? Hem fotoğraf hem link bırakıyorum. Teşekkürler ^^
FARE

Screenshot_2.png

Bende hem sorunuzun cevabını hem de farenin incelemesini bırakıyorum 😄
Kablo vs. konusunu defalarca araştırdım ve mağazaya da ısrarla sordum. Bu model D ocak 2020 ortasında üretilmiş ve kablo tamamen yenisiyle değiştirilmiş ve ön tarafa yüksek şekilde takılmış.

Kablo sorunu Model D değil Model O'da vardı. Mouse ile yada üretimle alakalı bir problemden ziyade kutu tasarımı ve kablonun kutuya koyulma şekli sebebiyle oluşuyordu. Kutudan anlaşılıyor zaten yeni üretim mi eski üretim mi olduğu. Yenilerin kutusu daha büyük ve kablo mouse altına bükülü şekilde gelmiyor.

Kablo sorunu Model D değil Model O'da vardı. Mouse ile yada üretimle alakalı bir problemden ziyade kutu tasarımı ve kablonun kutuya koyulma şekli sebebiyle oluşuyordu. Kutudan anlaşılıyor zaten yeni üretim mi eski üretim mi olduğu. Yenilerin kutusu daha büyük ve kablo mouse altına bükülü şekilde gelmiyor.
Teşekkürler yani bir sıkıntı olmaz değil mi yeni ürünlerdir sanırım sitedekiler
Bende hem sorunuzun cevabını hem de farenin incelemesini bırakıyorum 😄

Baya işime yaradı teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı