Glorious Nasıldır?

denizsevim

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Glorious set dizmek istiyorum; Sizce marka nasıldır?

Glorious mouse kullanıyorum, 2 ay önce QP'den almıştım, son derece hafif bir mouse, kablosu ve skatezleri bir harika, kablosunu hissetmiyorsunuz, glorious mouse ile ilgili forumda bir hayli konu var onlara da göz atabilirsiniz.
Diğer ekipmanları bilmiyorum fakat mouseyi kesinlikle tavsiye ederim.

Aşırı pahalı ama klavye hariç güzel gözüküyorlar. Mouse fiyatı normal sayılır ama o fiyata bence o klavye çok pahalı. O fiyat aralığında çok kaliteli ve özellikli marka klavyeler var. Set istiyorum dersen bilemem tabi.

Aşırı pahalı ama klavye hariç güzel gözüküyorlar. Mouse fiyatı normal sayılır ama o fiyata bence o klavye çok pahalı. O fiyat aralığında çok kaliteli ve özellikli marka klavyeler var. Set istiyorum dersen bilemem tabi.
Steelseris Arctis PRO daha iyi olabilir; Steelseries set dizme fikrim de vardı ama Glorious yapmaya karar verdim.

Mousepad ve kablo tutucuyu almanızı tavsiye etmem. Çok daha uygun bir fiyata farklı bir mousepad alabilirsiniz. Glorious farenin kablosu zaten son derece esnek olduğu için kablo tutucuya pek de gerek yok.

Glorious GMMK ise tüm klavyeler arasından en sevdiğim klavyedir. QP'ye geleceğini öğrendiğimde çok sevinmiştim fakat geldiğinde uçuk fiyatı bu sevincimi kursağımda bıraktı. Tam boyut halinin fiyatı 1000₺ olsa yine iyi derdim de 60 tuşlu kompakt hâli 1250₺. Başka boyut seçeneği de yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı