Glorius Model O fare alınır mı?

keskinov

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selamlar. Mouse almayı düşünüyorum. Halihazırda kullandığım Logitech G PRO kablolu mouse var. Ama bunu bir arkadaşıma vereceğim. Uzun zamandır Wireless mouse almak istiyordum. Bu da bahanesi oldu biraz. Hafif, wireless ve sade fareler arıyorum.

Mesela bu benim hoşuma gitmiyor çünkü çok tuşu var. FPS oyunları oynuyorum. Gecikmesinin az olması lazım. Biraz araştırdım.

Bu çok hoşuma gitti. Sizce alınır mı, beni memnun eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu alın derim. Elinizin uzunluğu ve bütçeniz nedir?

Elimin uzunluğunu tam bilmiyorum ama kadın olduğum için büyük değil. Aşırı küçükte değil. Orta boyutlarda. 1500'e kadar bütçem var.
kullandığım ürün buydu ve sanırım bu boyutlarda olsa iyi olabilir.

Espor düzeyinde oyun oynuyorsanız bunu öneririm. Alternatifler;

İki fare de birbirinden güzel aslında. Glorious Model O PMW-3360 Sensör kullanıyor. Logitech ise yanılmıyorsam HERO 25K Sensör kullanıyordu. Logitech'de ki sensör daha iyi aslında ama ben çok büyük bir fark yaratacağını sanmıyorum. İkisi de alınabilir. Hoşunuza gideni alın derim.
Düzeltme: Kablosuz model için sensör farklıymış.

İki fare de birbirinden güzel aslında. Glorious Model O PMW-3360 Sensör kullanıyor. Logitech ise yanılmıyorsam HERO 25K Sensör kullanıyordu. Logitech'de ki sensör daha iyi aslında ama ben çok büyük bir fark yaratacağını sanmıyorum. İkisi de alınabilir. Hoşunuza gideni alın derim.
Kablosuz modelinde 400 IPS ve 50G değerlere sahip sensör kullanıyor.
Muhtemelen Logitech alacağım. Attığınız süperlight ın beyazını çok beğendim.
Evet, gerçekten çok iyi bir fare. Birçok espor oyuncusu da kullanıyor.

İki fare de birbirinden güzel aslında. Gloriorus Model O PMW-3360 Sensör kullanıyor. Logitech ise yanılmıyorsam Hero 25K Sensör kullanıyordu. Logitech'de ki sensör daha iyi aslında ama ben çok büyük bir fark yaratacağını sanmıyorum. İkisi de alınabilir. Hoşunuza gideni alın derim.

Hocam sorun şu ki ben ikisini de çok beğendim. Herhangi biriyle alakalı en ufak övgü görsem onu alacağım. O kadar kararsız kaldım.
Kablosuz modelinde 400 IPS ve 50G değerlere sahip sensör kullanıyor.

Evet, gerçekten çok iyi bir fare. Birçok espor oyuncusu da kullanıyor.

WtcN a göndermişler. Onunla oynuyor. Berk Rip Tepe de glorius aldı onunla oynuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı