GM 20 Pro aldığım için pişmanım

Curesto

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. GM 20 Pro aldığım için pişmanlık duyuyorum. Cihaz düzgün çalışıyor şu anlık bir problemi yok. Fakat her gün kendimi yiyorum: "Ah, keşke Realme 6 alsaydım" şeklinde. Çünkü, 90 Hz ekranı olması ve donanım olarak çok daha üstün bir cihaz olmasından dolayı. Telefonu geri verme şansım yok maalesef.

Bu vicdan azabından kurtulmak için ailemin kullandıkları "Samsung Galaxy J7 2016" model telefon ile değiştirmek istiyorum.

Seneye TYT ve YDS sınavlarım var. Bu sene istediğim bölümü tutturamadığım için, tekrar hazırlanıyorum. Fakat, bu durumdan dolayı içimde hiç çalışma isteği bile kalmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
General Mobile sırf ucuz diye alınıyor ama hiç öyle fiyat/performans falan değil. Bizzat arkadaşımdan biliyorum, alıp da bir güzel övüyordu öyle böyle güzel diye, sonra bir baktı ki güncelleme almıyor telefon, sonra tabi hatasının farkına vardı.

Bu konuların dışında başka konularda da almaman gerektiğini yazdım. Başka kullanıcılar da yazdı. Hatta sırf sen anlayasın diye cahilin tekiyle tam anlamıyla "SAYFALARCA" tartıştım. Paragraflar yazarak açıkladım ve sonra Technopat'ta GM20 PRO'yu aldığını yadzığın konuyu görünce tam anlamıyla şöyle oldum :
😶😶🤦‍♀️🤦‍♂️🤦‍♀️🤦‍♂️🤐🤐😑😑😤😤

Şimdi de gelmiş pişman oldum diyorsun.
😶😶🤦‍♀️🤦‍♂️🤦‍♀️🤦‍♂️🤐🤐😑😑😤😤

Aynı ifadeleri tekrar veriyorum.

Geri
Yukarı