GM 22 Pro'nun oyunda 45 derece olması nprmal mi?

POCO X3 NFC cihazım ağır oyunlarda 65 dereceyi görmüştü işlemci sıcaklığı fakat hiçbir FPS düşüklüğü olmadı sadece ekran parlaklığını biraz kısarak o civarda stabil tuttu. Normaldir yani sizin sıcaklıklarınız çok fazla olsa işlemci gücü ve ekran parlaklığı kısılarak düşürülür sıcaklık.
Wow 65 derecemi eliniz yanmadimi

Aşırı bir yanma olmadı telefon sıcaktı fakat elimi yakacak kadar değildi. Bu durumu ben Liquid cool sistemine bağlıyorum sıcaklığı cihazın her tarafına dağıtıp elimin fazla yanmamasını sağladı.(bence)
Bende telefonun kamera kısmı yanıyor alt kısım soğuk

Aşırı bir yanma olmadı telefon sıcaktı fakat elimi yakacak kadar değildi. Bu durumu ben Liquid cool sistemine bağlıyorum sıcaklığı cihazın her tarafına dağıtıp elimin fazla yanmamasını sağladı.(bence)

Bende sizin gibi poco X3 NFC istiyordum fakat GM 22 Pro daha iyi dedikleri için internette bunu aldim

Hocam internette sıkça dolaşan telefon soğutucuları var onlardan bir tane alıp belki bu ısınmayı az da olsa önleyebilirsiniz.

Ben kendimce bir yontem buldum telefonu masaustü vantilatör üstune koyuyorum öyle oynuyorum.

Şarjda ise aynısını yapıp şarj ediyorum yoksa ısınıyor.

Bende telefonun kamera kısmı yanıyor alt kısım soğuk

Bende sizin gibi poco X3 NFC istiyordum fakat GM 22 Pro daha iyi dedikleri için internette bunu aldim
Oyun oynarken arkasına böyle bir fan koyabilirsin telefonun.

Bende telefonun kamera kısmı yanıyor alt kısım soğuk.

Bende sizin gibi POCO X3 NFC istiyordum fakat GM 22 Pro daha iyi dedikleri için internette bunu aldim.

Hocam siz oyunda 45 derece diye korkuyorsunuz benim telefon forumda gezerken veya Instagram da iken CPU-Z 45 50 derece olduğunu söylüyor. 😅😅 fakat anlamadığım kısım 45 derece gibi bir sıcaklık hissedilmiyor cihazda.

Hocam siz oyunda 45 derece diye korkuyorsunuz benim telefon forumda gezerken veya Instagram da iken CPU-Z 45 50 derece olduğunu söylüyor. 😅😅 fakat anlamadığım kısım 45 derece gibi bir sıcaklık hissedilmiyor cihazda.

Acaba CPU-Z yanlış mı gösteriyor diye şu an geliştirici seçeneklerinden Power monitör u açtım o da aynı şeyi gösteriyor 46 derece.

Geri
Yukarı