GM 5 PLUS Arka Kapaktan ve Ekrandan Ses Geliyor.

WolwesNotFar

Hectopat
Daha fazla  
Cihazı garantiye verdim ve garantiden yeni (sıfır) ürün geldi. Telefonu kullanırken bazen Arka kapaktan çat diye ses geliyor bazen de bu ses ekrandan geliyor. Bu bir sorun mudur ve ya sorun yaratır mı? Garantiye tekrar vereyim mi? Bunun haricinde dokunmatik ve herhangi bir şeyde sorun bulunmamaktadır.

Bilgisayar, televizyon gibi cihazlarda ses gelmesi bir noktaya kadar tamam ama telefondan böyle sesler geldiğini ilk defa duydum. Olmaması gereken bir şey. Bence servislik durum.

Bilgisayar, televizyon gibi cihazlarda ses gelmesi bir noktaya kadar tamam ama telefondan böyle sesler geldiğini ilk defa duydum. Olmaması gereken bir şey. Bence servislik durum.
Hocam televizyondaki gibi değil bundan gelen ses ben arka kapağa dokunduğumda geliyor. Hani birşey yerine oturmaz da dokunursan çıt diye ses gelir oturur işte böyle bir ses var. Bazen ekrana da normal dokunmadan biraz daha sert basınca da benzer bir ses geliyor ama gözle görülür hiçbir şey yok. Bide bunlar sürekli değil arada oluyor.

Eğer tamir edildi ise sıkılmamış vida tam oturmamış kilit olabilir. Normaldir. Ancak kafan rahat etsin istersen gönderebilirsin veya bir telefoncuya baktırabilirsin. Kapakta çatlama filan yok değil mi?
Cihazınızın yenisi ile değişimi sağlanmıştır. Yazıyor gelen belgede. Yani ürün sıfırı ile değiştirilmiş. Ve arka kapakta çatlak yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı