Çözüldü GM 6 şarjda değilken kendi kendine kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zinederon

Kilopat
Yer
Ordu, Fatsa
Daha fazla  
Soru başlıkta. telefon şarjda değilken General Mobile ekranında daha telefon açılmadan kapanıyor ama ışık gelerek siyah bir ekran gelerek kapandığında bataryasını çıkarıp takarak tekrar açmam gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Zaten GM in şu ana kadar bir kez ekranı bir kez bataryası değişti.

Dış ekran mı iç ekran mı bilmiyorum ama 100-150 iyiymiş ben 400'e olur mu 500 isterlerdi diye düşünüyorum onu nasıl anlayabilirim?

Yani ekrandaki çatlak yüzeysel mi?
Yani sadece ekrandan çatlak gözüküyor ama dokunmatik ekranın kendisi vb sorunsuz çalışıyor mu?
Yoksa çatlak var ve dokunmatik ekran vb çalışmıyor mu?
İlk söylediğimse dış ekrandır.
2. ise iç ekrandır.
Ve takılan ekranın kalitesine göre 50-100 TL oynayabilir fiyat.
Zaten GM in şuana kadar bir kez ekranı bir kez bataryası değişti.
Ekran kırık derken iç ekran mı dış ekran mı?
Dış ekransa Max 100-150 TL diye tahmim ediyorum.
İç ekransa 300 civarıdır.
(Takılan ekranın kalitesine göre değişebilir.)
Dış ekran mı iç ekran mı bilmiyorum ama 100-150 iyiymiş ben 400 e olurmu 500 isterlerdi diye düşünüyorum onu nasıl anlayabilirim.

Zaten GM in şu ana kadar bir kez ekranı bir kez bataryası değişti.

Dış ekran mı iç ekran mı bilmiyorum ama 100-150 iyiymiş ben 400'e olur mu 500 isterlerdi diye düşünüyorum onu nasıl anlayabilirim?

Yani sadece ekrandan çatlak gözüküyor ama dokunmatik ekranın kendisi vb sorunsuz çalışıyor mu?
2. ise iç ekrandır.

Çözüm
2. ise iç ekrandır.
Dokunmatik çalışıyordu yani ilk başta ekranın sadece üst kısmı kırılmadan pixel pixel olduğu için alt tarafından dokunmatiğinin çalıştığını anlıyorum üst taraftaki pixel ekrana dokunduğum zamanda da çalışıyordu ama Sonra ekranın alt tarafında pixel pixel olduğu için anlayamıyorum.

Dokunmatik çalışıyordu yani ilk başta ekranın sadece üst kısmı kırılmadan pixel pixel olduğu için alt tarafından dokunmatiğinin çalıştığını anlıyorum üst taraftaki pixel ekrana dokunduğum zamanda da çalışıyordu ama sonra ekranın alt tarafında pixel pixel olduğu için anlayamıyorum.

Ekranda pixellenme var derken nasıl bir şey?
Fotoğrafını çekip atabilirseniz kesin olarak bir şey söyleyebilirim belki.

Hocam her türlü iç ekranda hasar var.
Tavsiyem güvendiğiniz, iyi bir telefoncuya yaptırmanız. Bazı açıkgözlüler fazla para almak için sağlam parçayada bozuk deyip değiştiriyorlar.
Teşekkür ederim şarjdayken ütü masının Ayağına düşmüştü tavsiye içinde sağol.

Geri
Yukarı