GM Discovery KitKat Güncelleme Haberi

Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar

Ülkemizde oldukça ilgi gören Discovery bildiğiniz gibi daha önce Android 4.4 Kitkat Beta güncellemesi yayınlamıştı fakat bir takım sorunlar yüzünden bu sürüm resmi internet sitesinden kaldırıldı. Aradan uzun bir süre geçtikten sonra bugün, yeni bir KitKat güncellemesi yayınlandı.

Detaylı bilgi:
https://www.facebook.com/GeneralMob....342646.75803884500/10152845680314501/?type=1

Telefonu kapatmadan bu güncelleme yapıldığı için sorun çıkacağını zannetmiyorum hatta güncelleme sayesinde düzelebilir ama bilmiyorum. Bence ya ayrı bir konu yaz yada Gm sitesinden canlı destek ile sorabilirsin anında cevap veriyorlar.

Ben kullanıyorum ve fiyatına göre gayet iyi telefon. Kötüleyen arkadaşlar telefondan beklentisi yüksek olan arkadaşlar oluyor genelde. Bu kadar paraya yapılan bir telefonda illa aksaklıklar olur ve olmaya da devam edecektir. En iyisi durumu kabullenmek olacaktır. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı