GM E-Tab 5 Aktivasyon Sorunu

batu_da_batou

Kilopat
Yer
Türkiye
Tableti açmadan önce şarj et diyordu, şarj ettim. Ettikten sonra evde açtım, Wi-Fi'ye bağlandım ve gerekli bilgileri girdim ancak aktive olmuyor.
60-Hata RegisterUser > EBAKimlik ardından java nokta nokta bilmem ne hatası geliyor ve tablet açılmıyor, nasıl çözebilirim?

Formatladıktan sonra açtım, Wifi'ye bağlandıktan sonra direk bağlanmıyor, bu yüzden yeniden kapatıp açtım bağlandı. Gerekli bilgileri giriyorum ancak hala aktive olmuyor, bu sefer 10- Tablet Sorgulanıyor ve 10- AutoRegisterDevice Tablet yazıları gidip geliyor. Diğer 60-Hata'sından iz yok.

Kardeşim İnternet ikonunun mavi olmasını bekle ardından hemen aktivasyon yapma biraz bekle öyle yap, bende de olmustu aynı sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dünya olan, eğer bulut kırmızı ise cloud sunucusuna erişim yok bir daha factory den resetle sonra nete bağlan yeniden başlat sonra internet bağlanacak ama o bulut sanırsam yeşil ya da mavi olması gerekiyor yoksa buluttan bilgilerini çekemez.

WİFİ'ye bağlandım tablet sorgulanıyor autoregisterdevice hatası veriyor internet var ama durmadan hata veriyor çözümü ne ve factory dediğiniz ne?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı