Gmail hesabımda oturum açamıyorum

ZOAX

Centipat
Katılım
22 Mayıs 2021
Mesajlar
211
Merhaba abilerim ve ablalarım. Bu sorunu neredeyse 1 aydır yaşıyorum küçük bir hata yüzünden Gmail hesaplarımı kaybettim aslında hepsi kardeşimin suçu kardeşim Google hesabı ekleyecekken yanlışlıkla tüm Gmail oturumları kapatmış bazılarını geri aldim ama bazıları geri alamadım. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim? Çok araştırdım çok denedim olmadı sürekli bu hata veriyor "Google hesabınızda olağan dışı etkinlik tespit edildi. Hesabınızı güvende tutmak için oturumunuz kapatıldı. Devam etmek için kimliğinizi doğrulamanız gerekecek." devam et dediğimde ise e postamı ve şifremi doğru giriyorum ama ne yazık ki bu hatayı veriyor "
Bu hesabın gerçekten size ait olduğundan emin olmamız için yeterince bilgi sağlamadınız. Google bu bilgileri, hesabınızın güvenliğini sağlamak için ister.
Mümkünse daha önce oturum açtığınız bir cihazı kullanarak tekrar deneyin.
"
Kurtarma e-posta ve telefon doğrulama bağlı değil şu an e-posta hiçbir cihazda bağlı değil telefona format ve bilgisayara format attım yine aynı üstelik modeme reset attım yine aynı bu sorun neden böyle hiçbir şekil anlamadım tekrardan soruyorum neredeyse bütün yöntemleri denedim bir türlü açılmadı tavsiyeniz nedir? Sorunu nasıl çözebilirim? Bilgisayardan ve telefondan da aynı hata alıyorum.
 

mozeeb

Centipat
Katılım
12 Mart 2021
Mesajlar
14
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Olağan dışı etkinlik diyorsa çok fazla giriş denemesi yapmışsındır. 1 Hafta giriş yapmayı deneme bu sırada Google'a ticket at Google'ın cevabına göre bakarız sonrasına
 
KS
KS
ZOAX

ZOAX

Centipat
Katılım
22 Mayıs 2021
Mesajlar
211
Olağan dışı etkinlik diyorsa çok fazla giriş denemesi yapmışsındır. 1 hafta giriş yapmayı deneme bu sırada Google'a ticket at Google'ın cevabına göre bakarız sonrasına.

Google ticket açtım az önce bakalım ne diyor eğer herhangi bir bir çözüm olmazsa hesabı 2 hafta boyunca girmeyeceğim.
 
Yukarı