Gmail hesabında virüs olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Youtube'de video izlerken yorumlara baktığımda virüslü linkler görüyorum. Bu linklere tıklamıyorum ama tıklamış gibi hissediyorum. Biraz acayip bir şey biliyorum. Ve bunun sonucunda Gmail hesaplarımı silmeyi düşündüm. Ama acaba bu hesapları sildikten sonra virüs olma ihtimali var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağır saçmalamışsın. Bu kadar paranoya iyi değil. Tedavi şart.
Tedavi olmak istiyorum cidden sorunum var. Acayip derecede her şeyde paranoya oluyorum. Neden bilmiyorum. Belki içinizden hakaret edeceksiniz ama. O e postanın olduğunu telefondan yeni bir e posta açtım o da virüs kapar diye onu da kapattım. Bir türlü düzelmiyor yapamıyorum anlayamadım ya.
Youtube yorumlarında nasıl virüslü link görüyorsunuz? Virüslü olduğunu nereden anladınız? Bunun Gmail'inizle alakası nedir?

Ekran görüntüsü atabilir misiniz?
Bazı filmleri izliyorum yeşilçam falan denk geleni. Yorumlarda da tinyurl şeklinde link koyuyorlar. Bayağı bir fake hesap yapıyor.
Arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Lütfen
En ufak bir şey olduğunda bile telefona format arıyorum. Bilgisayara format atıyorum. Bunlar sadece böyle pc telefonla kalmıyor. Gündelik hayatında da böyle şeyler oluyor. Durduramıyorum.

Tavsiyem sana psikiyatriste gitmen özele gidersen daha iyi olur. Devlet hastanesindeki doktorlar ilaç yazıp gönderiyorlar.

Bir psikolojik rahatsızlığınızın olduğu düşüncesindeyim. Görünüşe göre siz de farkındasınız. Daha fazla zaman geçmeden hemen iyi bir Psikiyatrist veya Psikolog'a(?) gidin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı