Gmail hesabındaki biri epostanın değiştiğini görebilir mi?

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar diyelim benim gmailimde biri var ben Steam'deki epostamı değiştirdim. Oraya gelen bildirimden benim değiştirdiğim hesabımı bulabilir mi? (Gmail'imi) ben baktım göremedim.

Bu süreç şu şekilde ilerliyor, o maile gelen bildirime 'bunu ben yapmadım' seçeneğine tıklar ise ticket oluşturuluyor bunun devamında kişi isterse hesabı süreli olarak kilitleyebiliyor vs. gmail ayarlarından Steam'ın e-postasını engellersen bildirim gelmez hiç fark etmez bile.

Birkaç farklı yol daha var tabi.

Bu süreç şu şekilde ilerliyor, o maile gelen bildirime 'bunu ben yapmadım' seçeneğine tıklar ise ticket oluşturuluyor bunun devamında kişi isterse hesabı süreli olarak kilitleyebiliyor vs. Gmail ayarlarından Steam'ın e-postasını engellersen bildirim gelmez hiç fark etmez bile.

Birkaç farklı yol daha var tabii.

Ben Gmail'im hacklenir diye korktum o gönderiyi gmailimden silersem problem çıkar mı?

Ben Gmail'im hacklenir diye korktum o gönderiyi gmailimden silersem problem çıkar mı?
Hiçbir sorun çıkmaz tabi kişi eğer senkronizasyon açık ise bildirim çubuğunda 'steam bir yeni ileti' olarak e-posta geldiğini görebilir. Çok hızlı olmanız gerekiyor, gmail de şu anlık Keylogger gibi trojan serverleri ve sosyal mühendislik harici 'hacklenemiyor'. İçiniz rahat olsun.

Hiçbir sorun çıkmaz tabi kişi eğer senkronizasyon açık ise bildirim çubuğunda 'steam bir yeni ileti' olarak e-posta geldiğini görebilir. Çok hızlı olmanız gerekiyor, gmail de şu anlık Keylogger gibi trojan serverleri ve sosyal mühendislik harici 'hacklenemiyor'. İçiniz rahat olsun.
rahat olabilirmiyim? yani steamden gelen maili silsem sorun çıkarmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı