Gmail kodu başka telefona gidiyor

Met11

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hesap satın aldım, Gmail'deki telefonu falan üstüme yapıp numarayı kendi numaram yaptım ama isim değiştirme gibi yerlere basınca siz olduğunuzu doğrulamak için kod gelecek diyor ve satın aldığım kişiye gidiyor kod.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Mail uzerinden cift sogrulamayi kaldirin
2. İsim soy isim duzenlemesi yaptiktan sonra kendi Tel No ve Kurtarma Mailini yazin.

Not: Dikkat et maili yeni kendi uzerine aldiysan hesap bilgilerinde surekli degisiklikler yapma mail kilitlenebilir.

1. Mail uzerinden cift sogrulamayi kaldirin
2. İsim soy isim duzenlemesi yaptiktan sonra kendi Tel No ve Kurtarma Mailini yazin.

Not: Dikkat et maili yeni kendi uzerine aldiysan hesap bilgilerinde surekli degisiklikler yapma mail kilitlenebilir.
Dostum kurtarma e postası telefonu benim üzerime isim soy isim benim üzerime 2 faktörlü doğrulama uygulamaları benim üzerime ama verilere girince kim olduğunuzu doğrulayın diyor kod ona gidiyor. Bu şekilde hesabı geri alabilir mi?

Dostum kurtarma e postası telefonu benim üzerime isim soy isim benim üzerime 2 faktörlü doğrulama uygulamaları benim üzerime ama verilere girince kim olduğunuzu doğrulayın diyor kod ona gidiyor. Bu şekilde hesabı geri alabilir mi?

Hesap geri alınamaz diye biliyorum çünkü o kişi de kurtarmaya çalışırsa bu sefer kod sana gelecektir bende aynı durumu yaşadım fakat kurtarma epostası benim üzerimde SMS benim üzerime şifre değişirken karşıya SMS gidiyor ama karşının hattı kapanalı aylar aylar olmuş o yüzden o SMS'i bana veremiyor sen nasıl 2. adımlı doğrulama kodlarını açtın kral bana kademe kademe bakıp yazar mısın buraya ya deli olacağım bende.

Maili her halükarda geri alabilir. Ozellikle Gmail bu konuda mailin gercek sahibine her daim maili geri veriyor. En basit örnek o maili hangi PC'den veya mobilden actiysa oradan sifremi unuttum diyerek maili geri alma sansi var. Eskiden bende mail uzerinden hesap aldim PUBG Mobile hesabi satan kisi geri aldi. (Çaldı) demem o ki maili her sekilde geri alma riski var. Bagli olan hesap neyse farkli sosyal medya hesaplari ekle ve o mailden kurtul.
Hesap geri alınamaz diye biliyorum çünkü o kişi de kurtarmaya çalışırsa bu sefer kod sana gelecektir bende aynı durumu yaşadım fakat kurtarma epostası benim üzerimde SMS benim üzerime şifre değişirken karşıya SMS gidiyor ama karşının hattı kapanalı aylar aylar olmuş o yüzden o SMS'i bana veremiyor sen nasıl 2. adımlı doğrulama kodlarını açtın kral bana kademe kademe bakıp yazar mısın buraya ya deli olacağım bende.
Gmail 2. Adımlı doğrulama adımları izleyerek aktif edebilirsin. Eğer ki aktif etmek için kod baska numaraya gidiyorsa açman imkansız.

Son düzenleme:
Maili her halükarda geri alabilir. Ozellikle Gmail bu konuda mailin gercek sahibine her daim maili geri veriyor. En basit örnek o maili hangi PC'den veya mobilden actiysa oradan sifremi unuttum diyerek maili geri alma sansi var. Eskiden bende mail uzerinden hesap aldim PUBG Mobile hesabi satan kisi geri aldi. (çaldı) demem o ki maili her sekilde geri alma riski var. Bagli olan hesap neyse farkli sosyal medya hesaplari ekle ve o mailden kurtul.

Gmail 2. adımlı doğrulama adımları izleyerek aktif edebilirsin. Eğer ki aktif etmek için kod baska numaraya gidiyorsa açman imkansız.

Bana o kodların hepsini söyledi 2 adımlı doğrulamayı ve Gmail'in kendi kod uygulamasını falan kurdum. Yine de geri alabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı