Gmail kurtarma e-postası hesabın kendisi

kingsman1

Femtopat
Daha fazla  
Ben hesabımın şifresini unuttum. Telefon numarama kod geliyor, kodu giriyorum. Buraya kadar tamam fakat kurtarma e-postası seçeneği geliyor, hesabın kendisi kurtarma e-postası görünüyor, hesaba ulaşamıyorum. Nasıl aynı hesap kurtarma e-postası? Bu Gmail beni canımdan bezdirdi artık. Telefon numaram doğru kod doğru geri alamıyorum.

Ben hesabımın şifresini unuttum. Telefon numarama kod geliyor, kodu giriyorum. Buraya kadar tamam fakat kurtarma e-postası seçeneği geliyor, hesabın kendisi kurtarma e-postası görünüyor, hesaba ulaşamıyorum. Nasıl aynı hesap kurtarma e-postası? Bu Gmail beni canımdan bezdirdi artık. Telefon numaram doğru kod doğru geri alamıyorum.
1619962509643.png

Hesap GG olmuş artık. Benim de hesabım var şifre doğru ama telefon gir diyor. Yok kardeşim şifre doğru olmaz diyor. Baktım olmuyor bıraktım hesabı. Sileceğim yakında geçici telefon numarası kullanıp.

Kimsenin beğenmediği Facebook bile bu konuda daha çok yardımcı oluyor, öyle bir sinirimi bozdular ki elimde olsa dava açacağım 😆😃
Benim bu hesabı geri alma ihtimalim yokmu, peki ilginç bir şey daha var madem kurtaramayacağız neden telefon numarası ekliyoruz, numaraya kod geliyor kodu giriyorum yine vermiyor 😃.

Geri
Yukarı