GMAIL Şifremi Unuttum, Telefonu Sıfırlarsam GMAIL'e Ulaşabilir miyim?

Hikmet Benol

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Gmail şifremi unutum ve ne yaparsam yapayım giremiyorum. Telefonumu sıfırlarsam şifremi unuttum yaparak girebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer gmal'e telefon numaranızı doğrulayarak kaydettiyseniz direkt olarak sim kartınıza geldiği için tuşlu telefona bile taksanız sim kartınızı doğrulama kodu gelir. Eğer farklı bir e-posta'yı doğruladıysanız ona da şifremi unuttum diyerek doğrula kodu yollayabilirsiniz. Yani telefonunuzu sıfırlayınca kaydınız gmail'den silinmez.

Mesela bende hem telefon hem de mail adresi kayıtı olduğu için hangisine yollayalım diye soruyor. Tabi doğrulanmış yöntemler bunlar, doğrulama için kayıt ederken gelen kodu giriyorsun gmail'e yada mail'deki adrese tıklayıp doğruluyorsun. Eğer yapmadıysan olmaz zaten. Yada bazen sistemsel sorunlardan dolayı ya geç geliyor yada gelmiyor o anlık. Ama 2. Kez denediğimde hep çözmüştüm sorunu. Olması lazım yani.

Mesela bende hem telefon hem de mail adresi kayıtı olduğu için hangisine yollayalım diye soruyor. Tabi doğrulanmış yöntemler bunlar, doğrulama için kayıt ederken gelen kodu giriyorsun gmail'e yada mail'deki adrese tıklayıp doğruluyorsun. Eğer yapmadıysan olmaz zaten. Yada bazen sistemsel sorunlardan dolayı ya geç geliyor yada gelmiyor o anlık. Ama 2. Kez denediğimde hep çözmüştüm sorunu. Olması lazım yani.
Ben sadece telefonu yazdım. Doğrulama kodunu yolluyor. Yazıyorum olmuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı