Gmail şifremi unuttum

Gökdeniz Baş

Hectopat
Herkese iyi günler arkadaşlar. 2015-2016 yıllarından kalma bir Gmail var. Bu mailimin şifresini unuttum o yüzden yeni mail açtım. Fakat bu maile bağlı sosyal medya hesaplarım var. Hatırladığım son şifreyi girmeme rağmen giriş yapamıyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şifremi unuttum kısmına tıklayınız. Bu konular neden onaylanıyor?
Şifremi unuttum dediğinizde farklı doğrulama aşamaları sormuyor mu? Sormuyorsa yapabileceğiniz pek bir şey yok. Bahsettiğiniz sosyal medya hesapları üzerinden "e-posta adresimi hatırlamıyorum, erişimim yok" vs. artık hangi seçenek varsa onlar üzerinden değişim yapabilirsiniz.

Şifremi unuttum kısmında denediniz mi bunu?
Evet ondan bahsetmiştim zaten.

Şifremi unuttum kısmına tıklayınız. Bu konular neden onaylanıyor?
Zaten biliyorum onu. Orada bahsettiğim şifremi unuttum kısmına son hatırladığım şifremi yazdıktan sonra giriş yapamadığımdan bahsediyorum yoksa neden yazayım?

Evet ondan bahsetmiştim zaten.
Arkadaşta nihayet anlamıştır, mesajları silinmiş gerçi. Hocam vallahi yapabiliyorsanız sosyal medya hesaplarınızdan e-posta değişikliği talep edin. Şifremi unuttum kısmındaki diğer seçenekler de muhtemelen işe yaramamıştır. Google Destek adresine de yazsanız sizi aynı sayfaya yönlendirecekler. Yapılabilecek pek bir şey yok maalesef.

Zaten biliyorum onu. Orada bahsettiğim şifremi unuttum kısmına son hatırladığım şifremi yazdıktan sonra giriş yapamadığımdan bahsediyorum yoksa neden yazayım?

Kusura bakmayın anlamamışım. Keşke biraz daha açıklayıcı yazsaydınız.

Arkadaşta nihayet anlamıştır, mesajları silinmiş gerçi. Hocam vallahi yapabiliyorsanız sosyal medya hesaplarınızdan e-posta değişikliği talep edin. Şifremi unuttum kısmındaki diğer seçenekler de muhtemelen işe yaramamıştır. Google Destek adresine de yazsanız sizi aynı sayfaya yönlendirecekler. Yapılabilecek pek bir şey yok maalesef.
Anlayışınız için teşekkür ederim. Mecburen Google Destek ekibine yazacağım. İyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı