Gmail şifremi unuttum

Musap5

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Gmail şifremi unuttum. Doğrulama e-postası var ama bu e-postanın ismini unuttum şifresini biliyorum. Telefon numarası kayıtlı ama eski telefonum. Yapabilecek bir şeyim var mı ve Google ekibine nasıl ulaşabilirim?

Crownguard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Google desteğe sanırım ulaşamıyoruz. Başka bir sebepten ötürü benim de ulaşmam gerekmişti. Microsoft destekle konuşuyordum ve adam işin sonunda Google desteğe ulaşmamı söyledi ama ikimiz de desteğe ait iletişim adresi bulamadık. Bakındım ama hazır makaleler var. Onlar da zaten basit şeyler.

Kurtarma e-postasını hatırlamaya çalışın, sanırım başka yol yok. Birkaç kez deneyin aklınıza gelenleri.

KS
KS
Musap5

Musap5

Picopat
Daha fazla  
Google desteğe sanırım ulaşamıyoruz. Başka bir sebepten ötürü benim de ulaşmam gerekmişti. Microsoft destekle konuşuyordum ve adam işin sonunda Google desteğe ulaşmamı söyledi ama ikimiz de desteğe ait iletişim adresi bulamadık. Bakındım ama hazır makaleler var. Onlar da zaten basit şeyler.

Kurtarma e-postasını hatırlamaya çalışın, sanırım başka yol yok. Birkaç kez deneyin aklınıza gelenleri.

Evet çok saçma makaleler var sadece ulaşılamıyor.

UTKUSALONUR

Centipat
Yer
Mykale Eteklerinde
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: i7 11700K
SSD: PNY XLR8 CS3040 2TB
Kasa: Phanteks Eclipse P600s
Soğutma: Lian Li Galahad 360mm
Monitör: LG UltraGear 27GN880-B
Anakart: MSI MPG Z590 Gaming Carbon Wifi
Ekran Kartı: Gigabyte RTX 3080 Aorus Xtreme 10GB
Güç Kaynağı: XPG Core Reactor 850W 80 Plus Gold
RAM: Team T-Force Delta RGB Black 3200MHz CL16 4x16GB DDR4
Kulaklık: Logitech G332
Hoparlör: Logitech Z313
Klavye: Logitech MK540
Mouse: Logitech G300s
2013 ya da 2014'te benzer bir durum benimde başıma gelmişti. Google hiç yardımcı olmuyor. Bu konuda hala değişen bir şey yok demek ki.

Yeni konular

Yukarı