Gmail'e kaydedilen rehber nasıl geri yüklenir?

Mansion

Hectopat
Makaleler
12
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Lojistik
Arkadaşlar, çok kötü bir olay oldu. Rehberimde 2600 küsur kişi kayıtlıydı. Bununla Gmail üzerine tabii ki fakat daha sonra silindi. Bunları geri çevirmenin yolu var mı? Yoksa battım mı?

Google hesabı ile oturum açılınca gelmesi gerekiyor. Yedekler de silindiyse sıkıntı var.

Google hesabı ile oturum açılınca gelmesi gerekiyor. Yedekler de silindiyse sıkıntı var.

Google Kişiler'den çevrimdışı kopya alabiliyorsunuz.

Teşekkürler çöp kutusu klasörünü sonradan fark ettim. Bir an mahfoldum diye düşündüm iyi ki çöp kutusu varmış. :),

@Yener K. @Lord Raiden size son bir sorum daha olacak şu an kişiler senkronize ettiğim halde rehberde görünmüyor nasıl yapabilirim bilir misiniz?

Teşekkürler çöp kutusu klasörünü sonradan fark ettim. Bir an mahfoldum diye düşündüm iyi ki çöp kutusu varmış. :),

@Yener K. @Lord Raiden size son bir sorum daha olacak şu an kişiler senkronize ettiğim halde rehberde görünmüyor nasıl yapabilirim bilir misiniz?
Rehbere ayarlar kısmına bakın. Görüntülenen kişiler olması gerekir.

Silinen kişileri kurtarma​

Son 30 gün içinde sildiğiniz kişiyi Çöp Kutunuzdan geri yükleyebilirsiniz.
İpucu: "Diğer kişiler"den silinen kişiler Çöp Kutusu'nda gösterilmez. Bu kişileri, son 30 gün içindeki tüm değişiklikleri geri alırsanız kurtarabilirsiniz. Kişilerinizde yapılan değişiklikleri toplu olarak nasıl geri alacağınızı öğrenin.
  1. Google Kişiler'e gidin.
  2. Sol tarafta, aşağı kaydırın.
  3. Çöp Kutusu'nu tıklayın.
  4. Bir seçenek belirleyin.
    • Tek bir kişi: Kişi adının yanındaki kutuyu işaretleyin.
    • Birden fazla kişi: Kurtarmak istediğiniz tüm kişilerin yanındaki kutuları işaretleyin.
    • Tüm kişiler: Herhangi bir kişinin yanındaki kutuyu işaretleyin. Sol üstte Seçim İşlemleri>
      Tümü
      'nü tıklayın.
  5. En üstteki Kurtar'ı tıklayın.

Aynı sorunu yaşayan olursa diye bırakıyorum.

Geri
Yukarı