Gmail'i değiştirme

Hollywoo

Hectopat
Başlıktan belki anlamazsınız. Örnek vereyim;

[email protected] olan bir Gmail'i ben [email protected] olarak değiştirebilir miyim? Eskiden Gmail'imi açtığımda saçma bir isimle açmıştım. Öğretmenler veya ciddi bir yer Gmail'imi isteyince biraz çekinerek veriyorum. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Var olan düzenlenemez. Yeni bir tane açıp hesaplarınızı eksi mailinizden yeni mailinize kaydırabilirsiniz. Ancak her sistem e-mail değişikliğine izin vermeyebiliyor.

Şirkete mail atarsak değişebilir mi?
Benim de aynı sorun var.

Sanmıyorum. Değiştirseler de yeni açmaktan farkı olmayacak örnek veriyorum Instagram da eski epostan kayıtlı sen e-posta adını değiştirirsen Instagram'da hala eski epostan kayıtlı olacak oraları güncelleyene kadar kendine 0 e-posta açman daha mantıklı.

Var olan düzenlenemez. Yeni bir tane açıp hesaplarınızı eksi mailinizden yeni mailinize kaydırabilirsiniz. Ancak her sistem e-mail değişikliğine izin vermeyebiliyor.

Peki Gmail'i değiştirsem mecbur yeni YT hesabı açmam gerekecek değil mi? Yani şu anki YT hesabıma yeni açtığım Gmail'i kaydedemem? Bir de kaydırmadan kastınız nedir?

Kaydırmadan kastınız nedir?
Mesela Steam, Facebook, Origin vs. için kullandığınız maili [email protected]'dan [email protected]'a kaydırabilirsiniz.

YouTube gibi Google'ın kendi sisteminde mail değişikliği nasıl olur o konu da kesin bir fikrim yok ancak var olan gmail adresi düzenlenemez ondan eminim.

YouTube mail değişikliği:

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı