Gmail'in cihazlar kısmında "bilinmeyen cihaz" diye bir şey gözüküyor

Berk_7

Decapat
Makaleler
1
Birkaç gün öncesine kadar Google hesap ayarlarındaki cihazlar sekmesinde sadece benim cihazım vardı. Bugün kontrol ettiğimde benim telefonumun yanında 22 Mart tarihinde açılmış farklı bir "Bilinmeyen Cihaz" adlı bir cihaz bulunuyordu ve konumu olarak benim yaşadığım il görünüyordu, aslında 22 Mart tarihinden sonra birçok kez kontrol etmiştim cihazlarımı fakat anlamadığım şekilde daha yeni eklenmiş cihazlar kısmına. Her neyse hemen o cihazın oturumunu kapattım fakat korkuyorum. Benzer konumdan girmesi insanı düşündürüyor ve tırstırıyor. (2 aşamalı doğrulama vs. aktif)
Bu durumu yaşayan ya da fikir sunabilecek var mı? Yabancı birimidir bu kişi?

Bence kapatın o cihazda oturumu sizin cihazınınz ise açarsınız geri.Ne olur ne olmaz kaskpersky ile taratın sistemi.

Bluestacs gibi platformlar veya sanal makinede açtın mı oturumunu?
Hayır ilk açtığım gün sadece bilgisayarda doğrulamaları falan açmıştım ondan sonra birdaha sadece hesap telefonda açıktı.
Bence kapatın o cihazda oturumu sizin cihazınınz ise açarsınız geri.Ne olur ne olmaz kaskpersky ile taratın sistemi.
Bilgisayarda kullanmıyorum telefonda hesap. Android için olan kaspersky ile taratmayı denerim, şu anda malwarebytes kullanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı